V sexu baví každého něco jiného. Vždy jde hlavně o to, aby se dali dohromady lidé, kteří mají stejné „zájmy“. Ingrid (28) si v praktikách svého nového přítele sice zrovna nelibuje, ale snaží se je tolerovat. A tak si v ložnici pomalu zvyká na třetího člověka.

Radek se jí k poněkud netradiční zálibě přiznal hned na třetím rande. „Vybalil to na mě v polovině večera, když už jsme měli něco upito. Prý si nedokáže užít sex, když ho při tom někdo nepozoruje. Nejdřív mi přišlo, že žertuje, ale ne. Myslel to zcela vážně. Prý se mě na to ptá z důvodu, abychom měli jasno. Dost holek to nevydýchalo a on nechce zas a znovu investovat čas do budování vztahu zbytečně. Odpověď ale nechtěl hned, vše jsem si měla rozmyslet do druhého dne,“ vypráví Ingrid, která věděla, co odpoví, ještě ten večer. Taková věc jí od bezvadného a navíc i svobodného a zabezpečeného chlapa nemohla odradit.

manm

„I když jsem zrovna tuhle praktiku nepovažovala za něco vyloženě odporného (mohlo to být tisíckrát horší), ten den, kdy k tomu mělo dojít, jsem přece jen znervózněla. Co když přijde někdo, koho znám? Nebude se nakonec chtít přidat? Odvahu mi dodalo pár skleniček,“ přiznává. Když „pozorovatel“ přišel, oddychla si. Neznala ho ani od vidění a byl to celkem normální chlápek, tak kolem čtyřicítky. Její partner ho odvedl do malé místnosti vedle ložnice, odkud je mohl sledovat malým okénkem.

„Musím přiznat, že se mi vůbec nedařilo užívat si sexu. Každou chvíli jsem se přistihla, že tak trochu hraju a pózuju. Ani se není čemu divit, když má člověk obecenstvo... Jenže s každým dalším milováním to bylo lepší a lepší. Dnes, po půl roce, často i úplně zapomenu, že nejsme sami. Náš divák, pořád ten samý, chodí jednou do týdne. My dva se sice milujeme víckrát, takže i samostatně, ale na Radkovi je skutečně vidět, že z toho není tak odvařený. Vážně si nevymýšlel,“ svěřuje se Ingrid a dodává: „Jen mě pořád ještě trochu mrzí, že mu nestačím k úplné spokojenosti jen já, i když vím, že to o tom není. Ale člověk myšlenkám neporučí.“

Čtěte také:

Reklama