Kdo ambiciózní Romanu zná, rozhodně jí musí uznat její smysl pro organizaci času. Vedle studia na vysoké škole pracuje každý den v dobře zavedené firmě a po večerech se věnuje své velké lásce – salse. Nejen že má řadu vystoupení, ale vede i kurzy pro veřejnost. 

5bb5f77c930eaobrazek.png
Pokud byste čekaly, že se o takovou samostatnou a se sebou spokojenou ženu muži budou přímo prát, jste na omylu. Za poslední dva roky má Romana za sebou už třetí nevydařený vztah. V tom posledním tedy ještě setrvává, neboť si klade otázku, zda nakonec není chyba v ní. Posuďte sami!
 
Filipa jsem poznala ve firmě, kde pracuji – takové to klasické kancelářské opojení,“ směje se vtipnému a ironickému přirovnání křehká blondýnka, jež na sobě nedává znát, jak moc ji její neúspěchy v lásce mrzí. Po spolužákovi, kterého musela živit, protože byl dle jejích slov pán poněkud lenivější, a tanečním partnerovi, kde to prostě mimo parket nefungovalo, věřila, že tentokrát to bude jiné.
Ze začátku to bylo opravdu fajn. Práce nás oba baví a jak už to tak bývá, v dnešní době se neubráníte tomu, že si ji berete občas domů, takže společné téma bylo vždy po ruce,“ vypráví Romana, jež ovšem časem zjistila, že po večerech a někdy i po nocích spíš pomáhá přítelovi s jeho dílem práce. A tak tomu udělala přítrž. Vrátila se opět k vedení lekcí tance a večerní pobyt ve společné domácnosti velmi omezila. „Nejdřív se zdálo, že to bude fungovat. S přítelem jsme se na sebe zase více těšili, a když jsme byli spolu, snažili jsme se věnovat náš čas něčemu jinému, než diskusi o práci a dohánění restů,“ vzpomíná Romana.
 
Jenže pak se její návraty domů pokazily. „Filip většinou seděl ještě u počítače a vítal mě pravidelně vyčítavým pohledem a následně i slovy. Prý mám spoustu volného času, a veškerá zodpovědnost leží na něm. Já že si lítám po zábavě, ale on musí, chudák, do noci pracovat,“ doplňuje Romana detaily z jejich komunikace. A dodává, že chvíli měla opravdu výčitky a své večerní záležitosti omezila.
 
„Jenže pak jsem jednou nahlédla do přítelova počítače a zjistila jsem, že vlastně tolik nepracuje. Že před mým příchodem měl otevřené různé bulvární magazíny a sjížděl tam drby. A pak samozřejmě hanbaté slečny,“ chichotá se Romana a jedním dechem vysvětluje, že slečny na fotkách jí samozřejmě nevadí, že to dělá snad každý chlap. Vlastně by pochopila i to pročítání hloupých zpráviček ze života celebrit, ale strašně ji popudilo, že navenek je ve vztahu ona ta špatná, které se vyčítá, že má spousta volného času. „Rozhodně si myslím, že volný čas jde trávit smysluplněji, než sjížděním blbostí na internetu. A když už to někdo dělá, měl by být nakolik tolerantní, že mi nebude vyčítat moje lekce tance, zvláště když za ně mám ještě peníze,“ rozohňuje se mladá žena.  
Pro někoho možná zanedbatelná maličkost, pro ženu, která ví, co chce, a dokáže to vždy realizovat, ztráta důvěry ve společnou cestu.

Přečtěte si také:

Reklama