Závidíte? Nemusíte, šlo vlastně o omluvu. Až si přečtete, co tomu předcházelo, budete mít pocit, jako by to tady dnes už bylo. Chlap v ženských plavkách podruhé, a to od čtenáčky s nickem catik5

Dobrý den ženo-in, pro mě je velká smůla, že jsem letos plavky ještě neoblékla i když bylo tolik možností, ale bez bazénu to holt nejde.

 Nejraději volím bikiny, zrovna letos jsem si koupila nové a byla jsem z nich úplně nadšená.

 Jsou zelené, s černými a hnědými puntíky a bílými proužky-je to takový mixík, ale jsou nádherné. Ale to, co vám teď povím, tak se budete smát:-).

 Můj přítel hledal plavky, když se chtěl koupat v bazénu, tak zrovna našel tyhle, ale pouze spodní díl, sice si říkal, že takové nemohl mít, ale nakonec mu to bylo jedno a omylem si je vzal. (To víte když má chlap už nějaké to pivo v sobě, je mu vše jedno)

 Když jsem ho viděla po koupání, myslela jsem si, že mě klepne pepka a úplně jsem ztuhla až mi spadla miska s ovocem na zem. Začala jsem nadávat a říkala jsem mu, kde je vzal a jak se do nich narval, že to není možné. On se začal tak smát, že nebyl k zastavení, ale mě se chtělo brečet a smát zároven. Říkal mi, že mu bylo divné, že by měl tak barevné a ještě že se do nich skoro nedostal, ale nakonec je natáhl až mi je trošku vytahal.

Naštěstí vše dopadlo dobře a koupil mi nové, úplně stejné, tak jsem byla ráda. Ale tohle fakt nikomu nepřeju.

Ne aby se zeptal, kde má svoje, prostě si vytáhl zrovna ty, které byly po ruce:-).

 catik5

Milá catik5, to jste na tom ještě vydělala, čtenářce telelot, které se stala podobná příhoda, manžel nové plavky nekoupil

Text nebyl redakčně upraven

Reklama