Slečna Helena a její přítel Michal se vydali na swingers párty v maskách. Původně to byl Michalův nápad, ale Helena nebyla proti. Když se však na párty rozdělili, stalo se něco, s čím Helena nepočítala.

sex

Anonymní sex láká většinou muže. Existuje komunita, která pořádá swingers párty (večírky, na kterých se hromadně souloží - pozn. red.), a to neanonymní, ale i v maskách. Podmínkou účasti na takové párty často bývá, že si s sebou muži musí přivést dámský doprovod, aby byli na párty vpuštěni.

Helena a Libor

Helena a Libor byli kamarádi už od dětství. Jenže zatímco Libor byl do Heleny už jako kluk bláznivě zamilovaný, Helča vnímala jejich vztah docela jinak. Svěřovala se mu se vším, protože pro ni byl skoro jako brácha, kterého nikdy neměla.

Jednou, to už byli oba dospělí, přišel Libor za Helenou s nápadem, že by chtěl jít na swingers párty, ale že tam muže pouští jen s doprovodem, tak jestli by s ním nešla. Helena ho odpálkovala, i když jí Libor sliboval, že by přece spolu nemuseli spát, že by tam šla jen, aby ho pustili dovnitř. Nakonec celý rozhovor zahráli do autu a Helena si ji pamatovala spíš jako žert.

Helena a Michal

S Michalem se Helena seznámila v devatenácti. Jejich vztah byl plný vášně a Helena se do Michala opravdu zamilovala - dokonce tak, že si v hlavě začala plánovat, což se jí dřív nikdy nestalo. Nevadilo jí, že je Michal na holky a že jí asi nebude věrný celý život, prostě nějak vnitřně cítila, že je pro ni tím pravým partnerem.

Jednoho dne se jí Michal svěřil s tím, že by chtěl prožít anonymní sex. Helena několik nocí nespala a hlavou se jí honily všelijaké myšlenky a rozhodla se, že Michalovi tu věc dopřeje, tak si o tom promluvili podruhé. „Aby to bylo bez výčitek, můžeme jít na anonymní swingers párty,“ navrhl Michal a Helena s tím souhlasila.

Vybírali dlouho, až našli párty, která jim svými podmínkami připadala nejbezpečnější.

Na párty

Helena si vzala kostým anděla a Michal byznysmena. Párty se konala v rozlehlém domě, kde bylo mnoho místností. Hned u vchodu je přivítaly dvě dívky v kostýmu hanbatých koček, daly jim welcome drink a odvedly je do hlavního pokoje, kde je seznámily s pravidly párty. Pak už si mohli dělat, co jen chtěli. Dali si dlouhý polibek a rozešli se každý jinam.

Helena chvíli bloudila domem. Nahlédla do několika pokojů a spatřila zde několik milujících se lidí. Nakonec našla prázdný pokoj, tak si v něm sedla na postel a doufala, že sem nikdo nepřijde. Po nějakém čase se ale dveře otevřely - byla to jedna z hanbatých koček, které je vítaly. Když zjistila, že je zde Helena sama, přišla k ní a začala s ní trochu laškovat. Dveře nechala otevřené. Helena ale po mazlení s dívkou netoužila, a tak kočka brzy odešlo, to když se ve dveřích objevil ďábel.

Mňau - vy ale budete krásný pár,“ ušklíbla se kočka na nově příchozího.

Ďábel na nic nečekal a vrhl se na ležícího anděla Helenu divoce a vášnivě. Helena byla jeho akcí z počátku trochu vyděšená, ale pak se jí to začalo líbit a vášnivá líbačka se záhy proměnila v milování se vším všudy. Helena nikdy dřív nic takového nezažila - už dávno se smířila s tím, že patří mezi ty nešťastné případy žen, které nikdy nedosáhnou orgasmu - a s tímhle ďáblem to poznala hned několikrát.

Když bylo po všem, leželi zpocení vedle sebe a ďábel na ni promluvil. Nevnímala obsah těch slov, melodie jeho hlasu byla tak známá... A potom jí to došlo - Libor!

Neřekla nic. Zvedla se a utekla.

„Počkej! Co blbneš?“ volal za ní ďábel.

Doma

Michal na Heleně poznal, že na párty bylo něco špatně. Nechtěla o tom ale mluvit. Od té doby chodila jako tělo bez duše. Při každém milování myslela na zážitek s ďáblem a doufala, že se spletla. Jediná možnost, jak si to ověřit, bylo zeptat se Libora. Ale jak, jak to udělat, aby nic nepoznal?

Napadlo ji, že Libora pozve a při skleničce už mu nějak rozváže jazyk. Dopadlo to nad očekávání hůř. Libor Helenu poznal už na té swingers a pozvání na skleničku si vyložil docela jinak. Skončili spolu znovu v posteli a znovu to bylo nádherné, ale Helena se potom cítila hrozně. Vyčítala si, že je Michalovi bez jeho vědomí nevěrná, a bylo jí, jako by právě spáchala incest...

Stalo se, nebo ne?

Hlasujte, milé čtenářky, v dalším podobném příběhu, který uvedeme za týden, vám prozradíme, jestli se příběh Heleny, Michala a Libora stal, nebo nestal...

Čtěte také...

Reklama