Zamyslela jste se někdy nad tím, zdali by vám více vadilo, kdyby vás muž podvedl s ženou, nebo mužem? Lenka nyní stojí před rozhodnutím, zdali partnerovi opakovanou nevěru s mužem odpustit, nebo odejít. Jedno je jisté, je jí z toho zle, opravdu zle.

Když se člověk dozví, že ho partner podvedl, jako by se mu zhroutil svět. Ona důvěra, která je ve vztahu stěžejním pilířem, je nadobro ztracena. Některé páry si ale dokáží vše vysvětlit a jdou dál. Nejspíše i záleží na tom, s kým vám vaše „drahá“ polovička zahne. Lenka totiž byla přesvědčená, že by svému partnerovi sex s jinou ženou neodpustila. Jenže teď, když ví, že ji její přítel podváděl s chlapem, dala by cokoliv za to, kdyby on byla ona. To by se jí prý odpouštělo mnohem lépe.

sex

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Když Michal přišel s tím, že mi musí něco říct, absolutně mě nenapadlo, že by se mohlo jednat o něco takového. Když to prvně vyslovil, myslela jsem, že se spletl. Nemohla jsem to pochopit. Zvlášť u něj. Vždy na homosexuály nadával. A nyní mi do očí řekl, že mě několikrát podvedl - s chlapem!“ vysvětluje své zhnusení Lenka. Ta absolutně neví, co si počít. Tato zpráva pro ni byla natolik šokující, že stále nedokáže informaci vstřebat.

„Koukala jsem na něj, jak péro z gauče. Nedokázala jsem ani brečet. Zprvu jsem se vlastně smála, ale to bylo čiré zoufalství. Snažil se mi to vysvětlit, ale já podrobnosti slyšet nechtěla! Zvedal se mi z toho žaludek. Neustále opakoval, že už to neudělá, jaký to byl omyl, svaloval vinu na alkohol, atd. Hlavně dokola říkal, že gay není. Ale jak mu to mám k sakru věřit? Vždyť chlap, který se vyspí s chlapem, navíc ne jen jednou, musí mít nějaké sklony k homosexualitě. To normální prostě není!“ neskrývá své rozhořčení.

Přítele i tak miluje, ale představa sexu jí přijde více než nechutná. Hlavně a především si uvědomuje, že na partnera kouká nyní už úplně jinak. Nechce ale zahodit těch 5 let jinak spokojeného vztahu. Jenže co dělat? Lze tohle vůbec odpustit a nemyslet na to? To je otázka, na kterou Lenka nyní hledá odpověď.   

Čtěte také:

Reklama