„Takovou tu šílenou slepou zamilovanost jsme prožívali možná tak čtrnáct dnů. Potom se objevily první problémy a neshody, ale rozhodli jsme se je přehlížet. Abychom ušetřili za nájem, brzy jsme se k sobě nastěhovali a ani jsme se nenadáli a uběhly tři roky. Hádky jsou u nás na denním pořádku. Šíleně se zhádáme kvůli nějaké prkotině, ale oba jsme naštěstí takoví, že nám trvá chvilku, než vychladneme a potom už se k sobě chováme zase normálně,“ popisuje Anna.

637b4f2ee90cbobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Ta přiznává, že ve vztahu není šťastná a neustálé hádky ji psychicky vyčerpávají. Její přítel má navíc dost panovačnou povahu. Rozejít se s ním Anna ale nechce, protože zastává názor, že lepší nějaký přítel než žádný. „Nechci si v pětatřiceti hledat nového partnera. Nemám na to čas ani chuť, a navíc ho i přesto všechno asi miluju,“ tvrdí.

Tento postoj zastává i přesto, že moc dobře ví, že ji Petr nemiluje, ale pouze mu vyhovuje servis, který mu poskytuje a ani on nechce znovu randit a hledat si novou partnerku. Na to je totiž moc pohodlný.

„Několikrát mi řekl, že mě sice má rád, ale láska to není. Prý se ale rozcházet zatím nemusíme, protože mu vyhovuje, jak to mezi námi je a naznačil, že se nebrání ani dětem. Já se skvěle starám o celou domácnost. Uklízím, vyvářím mu, peru. Zastanu všechno a on nemusí na nic sáhnout. Vyhovím mu také v sexu a dovolím mu věci, o kterým si moji bývalí mohli nechat leda tak zdát. Kamarádky mi říkají, že jsem úplně blbá, ale já o Petra prostě nechci přijít. Je chytrý a hezký a myslím, že budeme mít krásné a nadané děti,“ uzavírá. 

Zdroj: respodentka Anna

Čtěte také: