„Z čeho máš tak otlačené zápěstí?“ zeptala se mě opatrně kamarádka na našem posledním posezení před začátkem karantény. S úsměvem jsem jí odpověděla, že mě přítel po nocích svazuje. Nejprve se trochu vyděsila, ale můj spokojený výraz ji uklidnil. A protože měla spoustu zvídavých otázek, rozhodla jsem se podělit o své zkušenostmi i s vámi.
5ea17b8e54dffobrazek.png
Zdroj fotografií: depositphotos.com

Jak to všechno začalo

Svého přítele Jakuba jsem poznala před několika měsíci. Už od začátku mě to k němu táhlo. Imponuje mi svojí rozhodností, vyzařuje z něj jakási jistota. Ví, co chce, dokáže si o to říct a nebojí se rozhodovat. A ani v posteli jsem si nemohla stěžovat, i když... Od začátku byl sex trochu divočejší, ale pořád mu něco chybělo.
 
Oba jsme v sexu hodně otevření, takže jsme si prostě sedli, otevřeli láhev vína a probrali spolu, co by nás lákalo. Jakub přišel s tím, že by rád vyzkoušel spanking. Byla jsem pro, protože jsem nad tím už párkrát sama přemýšlela. A z jeho radosti v očích bylo vidět, že jsem první, která mu na to kývla. Domluvili jsme záchranné slovíčko a pustili se spolu do neprobádaných vod BDSM.

Není výprask jako výprask

5ea17b9ec9dbbobrazek.pngPrvní pokusy byly poměrně rozpačité. Jakub byl lehce nervózní a držel se zkrátka. Jenže mně se to líbilo a chtěla jsem víc. A když viděl, že si to užívám, odvážil se přitvrdit. Možná si říkáte, že jsem padlá na hlavu, když si užívám mlácení od chlapa, ale ono to není jen o bolesti. Je to i o adrenalinu, který prohlubuje naše vzrušení.
 
Když už si byl přítel při výprasku jistější, vzal si na pomoc, co mu přišlo doma pod ruku. Prý aby ho tolik nebolely dlaně. Jenže pravítko jsem ve víru vášně zalehla a zlomila a chlap s vařečkou v ruce stojící nade mnou u postele mi přišel spíše k smíchu... Proto jsme začali zjištovat, jaké BDSM pomůcky by se daly na výprask použít. Nakonec Jakub napsal dotaz do sexshopu, aby nám poradili s výběrem.

Pomůcek pro spanking je celá řada a při výběru záleží na tom, jak silné a ostré rány chcete rozdávat. Začátečníkům doporučuji některou z měkčích plácaček – síla úderu se roznese na větší plochu, takže rány nejsou tak ostré. Další univerzálně použitelnou pomůckou jsou důtky – třásně zasáhnou větší plochu a při dopadu na kůži štípnou. Partnera jimi ale můžete i polechtat. Pokud chcete sílu úderu směřovat na malou plochu, pořiďte si bičík,“ poradil nám Vojtěch Sláma z Vibrátory.net.

Pro začátek jsme vybrali plácačku a bičík. Na plácačce mě baví to, že po ní mám krásně červený celý zadek. Občas mě pak půlky bolí i pár dnů a ta bolest je vzrušující připomínkou přítele i našich hrátek. Hlavně když se v práci posadím.

Pouta, nebo lano?

Když už jsme začali s výprasky, pokračovali jsme dál – dohodli jsme se, že by mě Jakub mohl při milování svázat. Taková představa mi totiž přišla hodně lákavá. Párkrát mi na zkoušku svázal ruce kravatou, ale nebylo to úplně praktické – rozvazovala se. Šátky byly lepší, ale také to nebylo úplně ono.
 
Založili jsme si i profil na erotické sociální síti a pročítali tamní diskuse s nápady, kde a jak mě může přítel spoutat, aby to bylo pohodlné, ale abych se zároveň nemohla moc hýbat. Nakonec jsme opět směřovali náš dotaz do sexshopu:

„Pouta na ruce a kotníky jsou při dominantně submisivních hrách dobrý základ. Dají se použít mnoha způsoby a při různých polohách. Pokud ale chcete partnerku znehybnit pořádně, volte raději pouta na postel. Lana na bondage jsou už spíše pro ty, kteří chtějí přípravě věnovat nějaký čas. Naši zákaznící nejčastěji volí lana dvacetimetrová, která si pak doma rozstřihnou na dva až tři menší kousky. Takto už lze perfektně zafixovat celé tělo v jakékoliv pozici,“  prozradila nám Monika Zelená ze sexshopp.cz.

Po této radě jsme se rozhodli vyzkoušet pouta na postel pro rychlé znehybnění a lano. To vytáhneme ve chvíli, kdy máme více času a Jakub má chuť si se mnou více hrát. Vždy si dopředu nastuduje různé návody a shibari uzly (pro japonské erotické svazování) a večer se pak vine v pomalejším tempu. Přiznám se, že kouzlu znehybnění lanem jsem zcela propadla, jedinou nevýhodou jsou již zmíněné otlaky na zápěstích.

Jak v zápalu vášně nebudit sousedy

Občas se při našich hrách necháváme trochu víc unést a jsme poněkud hlučnější. Šátek přes pusu mě neumlčel dostatečně a tak jsme se po nějaké době rozhodli znovu rozšířit naši sbírku hraček. Přítel opět potrápil zákaznickou podporu na několika sexshopech, abychom vybrali co nejlépe.

“Roubíky nejsou tak populární jako pouta, zvlášť u těch, co se s BDSM teprve seznamují. Své místo mezi zastánci tvrdších praktik si však zaslouží. Mají velký psychologický efekt – zdůrazní podřízenou pozici a vyvolají pocit bezmoci. Pro začátek mohu doporučit roubíky s kuličkou s otvory pro dýchání. Raději si však vyberte roubík s kuličkou ze silikonu, do kterého se můžete zakousnout,“ prozradila paní Monika.

Roubík jsme nakonec pořídili, ale alespoň za mě to takový trhák není. Myslela jsem, že mne trochu víc ztiší, ale funguje skoro stejně jako šátek. Raději se tak „utlumím“ zabořením hlavy do polštáře, to je mnohem účinnější. A když mi ji tam zaboří Jakub nebo když mi pusu zakryje rukou, je to ještě lepší. Takové živočišnější.

Je to o prohlubování důvěry

Konečně jsem s Jakubem našla to, co mi v předchozích vztazích chybělo. Je mi jasné, že spousta žen naši novou zálibu nepochopí a možná mě i odsoudí. Já jsem ale za tuto cestu ráda, protože mne s mým přítelem neskutečně sblížila. Možná takové hrátky zní násilně, ale opak je pravdou. Je to hlavně o testování hranic, hře s psychikou a prohlubování vzájemné důvěry.

A jakou zkušenost máte s podobnými experimenty vy?

Reklama