Každý má něco, chcete-li, každý člověk má nějakou úchylku. Janin přítel chodí po bytě nahý a nedělá mu problém ani jen tak někomu otevřít. Je to normální?

Odsud posud

Janě se na Lukášovi vždycky líbilo, že je takový bezprostřední, svobodomyslný, nic není problém, všechno vyřeší.
Seznámili se spolu vloni v létě na koupališti. Pár týdnů nato ji zlákal na nudistickou pláž u nedaleké přehrady, že je to tam takové uvolněnější, a ještě se oba pěkne opálí.
Jana se zpočátku styděla, ale nakonec si na tento způsob koupání i opalování zvykla, a už ani nikam jinam nechodí. Nahota jí přijde přirozená a normální.
Jenže odsud posud.

Tak ať se nedívá

naked manAno, nahota je přirozená a normální, a když je v létě horko, nebo když se mladí lidé pomilují, většinou v Adamově rouše i zůstanou a oblečení neřeší.
Lukáš si dá sprchu a po bytě chodí nahý běžně. Janě už to ale někdy vadí. Například při vaření se mu směje: „Počkej, až ti prskne mastný omastek na přirození.“
Jsou situace, kdy by si prostě před sebe něco hodit měl. Například když zazvoní sousedka a Lukáš jí jde bez ostychu otevřít, nebo přijde na návštěvu někdo z Janiných příbuzných.
Lukáš se se svými příbuznými nestýká, táta mu zemřel a matka poté, co si našla nového přítele, se odstěhovala do Německa a se synem si jenom volají.
Na návštěvu tak chodí pouze Janini příbuzní, matka nebo sestra, se kterými si Lukáš nemá co říct, a tak je většinou zavřený ve svém pokoji. Projde bytem pak jen na záchod, nebo se napít. Samozřejmě nahý.
Janině matce je trapně a neví, kam s očima.
Když odejde, Jana na Lukáše naštvaně spustí:
„Sakra, to musíš exhibovat i před mou matkou?“
„Tak ať se nedívá, já jsem doma, můžu si chodit, jak chci.“
To, co se Janě na Lukášovi dříve tolik líbilo, jeho bezprostřední a bláznivé chování, včetně nahoty, jí začíná najednou vadit.
Neumí si představit, že by třeba jednou měli děti, a tatínek se před nimi bude stále producírovat po bytě nahý, třeba i v zimě.

Přečtěte si také:

Reklama