Někde jsem četla, že talent je dar daný od boha a má se neustále rozvíjet a podporovat. 

Jak mám ale přijít na to, na co mám talent doopravdy?

Jako dítě jsem hrála divadlo, v podstatě až do ukončení nástavbového studia. Chtěla jsem na FAMU, ale neprošla jsem výběrem. Takže můj pocit o hereckém talentu byl za jeden jediný den totálně vyvrácen několika znuděnými "porotci".

Život plynul dál, a já už byla na mateřské, když jsem z nudy začala psát články do časopisů. Objevila jsem internet a byla jsem spokojená. Budu spisovatelkou. Většina mých článku vyšla na nějakých stránkách pro ženy. Jenže pak jsem se rozvedla a PC si nechal manžel. Takže svůj spisovatelský talent jsem opět zakopala.

Jediné nadání, které mi zůstalo, je nadání přítahovat potíže. Rozvíjím ho celý život a zdá se, že úspěšně. Obvykle to začne nevinně. Doma se nudíte, ten úžasný chlap, co jste si ho vzala, se po pár letech změnil v něco, co se přes den škrábe v rozkroku a chlemtá pivo a v noci chrápe.

Pak se najednou objeví on. Je pozorný, upravený a připravený splnit každé vaše přání. Hurá, čekala jste na něj celý život. A pak to příjde, dostane, co chce, a ahoj, snad se někdy potkáme. 

Vám zůstanou oči pro pláč a doma velký malér, protože my ženy máme tendence hned pálit mosty. Takových malérů mám bohužel za sebou několik, takže je jasný, na co mám vlastně talent. Přitahuji problémové chlapy... 

Ale aby to nemělo tak pesimistický závěr, jednoho takového problémového chlápka jsem si vzala a snad to druhé manželství vydrží, rozhodně s tím svým nechtěným talentem něco udělám, jednou napíšu deník nevěrné manželky, a vždy když budu mít takové to šimrání v břiše, přečtu si ho...
 
Skalnička 

Milá Skalničko, nevěra je fuj hnus :-). Věřím, že druhé manželství vyjde a že jste si přitáhla toho pravého. Herecký talent se jistě na přitahování problémových chlapů podílí... nemám pravdu?

 

 

Kdo pošle do 30 minut příspěvek, který je out (mimo dnešní téma), získá speciální dárečkový bonus! A kdo pošle k tématu, může získat knihu od Ivy Málkové - Hubneme s rozumem - zdravě a natrvalo nebo Deo - spray značky Radox.


Má váš přítel talent, který nemůžete vystát?
Znamenal pro vás váš talent v dětství úspěch před spolužáky?
Jak uplatňujete talent v práci? Při jakém povolání? Vybrala jste ho kvůli svému talentu?

 

Máte neobvyklý talent?

Těšíte se ze své schopnosti, ale ostatním to vadí?

Dědíte v rodině talent už celé generace?

Máte talent, který vás tíží?

Nebo máte naopak talent, který vás vynesl až do nebes?

Mají talent lidé okolo vás? Závidíte jim, nebo ne?

Měla jste talent jako dítě a promarnila jste svou šanci stát se hvězdou?


 

 Napište nám o tom na:

redakce@zena-in.cz

Reklama