Milovala jste se někdy s partnerem ve vodě? Pokud ano, jistě víte, že to obnáší jisté nepohodlí, přesto si tuhle romantikou vonící záležitost chce v životě vyzkoušet snad každý. Zvlášť v letech divokých... Čtenářka Abyta mi poslal příspěvek k dnešnímu tématu: Sex o dovolené, ve kterém vzpomíná právě na jedno takové milování v bazénu s nečekanou tečkou.


Tento příběh se stal mému kamarádovi. Naštěstí ale vystupuji na ŽENA-IN pod přezdívkou. :o)

Se svou přítelkyní odjeli jedno léto na dovolenou k moři. Byli velmi mladí a čerstvě zamilovaní. Romantika a sex byly na denním pořádku. Jednou je přepadla touha přímo v bazénu u hotelu, ve kterém byli ubytovaní. V bazénu byli sami, nikdo nikde a tak se začali oddávat této záležitosti ve vodě.

Zabraní do „činnosti" si ale nevšimli, že už nejsou jediní, kdo se v areálu bazénu nachází a proces dovedli do zdárného konce, který už všichni přítomní viděli. Z jejich snění je probralo pouze hlasité tleskání.

Zbytek dovolené se už bazénu a pobytu v hotelu vyhýbali, jak jen mohli...

Abyta

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Sex na dovolené

Stal se vám při dovolené nějaký komický milostný zážitek? Pokud ano, je dnešní téma dne určené právě pro vás. Pište mi své zážitky, které se vám staly při sexu na dovolené...

  • ... někdo vás načapal?
  • ... vy jste načapala někoho?
  • ... vyplnil se vám dovolenkový sexuální sen?
  • ... prožila jste o dovolené sexuální fiasko?
  • ... a zcela vážně: Milujete se s partnerem na dovolené časteji nez obvykle?

Tohle všechno mě dnes zajímá! Samozřejmě nejlepší historku ocením, a to sexy tyrkysovými plavkami (viz foto níže), ke kterým přidám ještě něco osvěžujícího na slíbání. Co to ale bude, to je moje malé tajemství...

Vaše historky čekám na redakčním e-mailu!

plavky

Reklama