V letošním ročníku České Miss jsme mohli vidět ještě zářivější úsměvy krásných finalistek. Tedy alespoň nám to tak přišlo, když jsme missky přistihli při čištění jejich zoubků. Když už jsme s nimi byli v koupelně, nedalo nám to a zeptali jsme se na pár záludných otázek.Dozvěděli jsme se tak, s kým by si dívky rády čistily zuby či na co během čištění zubů myslí. :)

ceskamiss

Vítězka 10. ročníku České Miss, Gabriela Franková

Která z krásek by si ráda čistila zuby s Georgem Clooneym a která s Karlem Gottem, můžete shlédnout ve videu, kterého se účastnilo všech deset účastnic jubilejního desátého ročníku České Miss.

logoFinalistky prozradily, že jsou pro ně důležité zkrášlující přípravky, na které se mohou spolehnout a které na sto procent podtrhnou jejich půvab. To stejné si přejí od své zubní pasty. Na krásných a zářivých úsměvech letošních finalistek má tak podíl pasta Signal White Now Gold, která díky speciálnímu 3x silnějšímu složení funguje okamžitě a bezprostředně po vyčištění rozzáří úsměv. S ideální velikostí akorát do kabelky se nová zubní pasta Signal zařadila mezi nezbytný make-up v kosmetických taštičkách letošních missek.

Zdroj: tisková zpráva

Reklama