Dobrý den,

jelikož bydlíme s přítelem ve stejné vesnici, tak jsme se potkávali od malička, ale on je o 12 let starší, takže jsme se spolu nebavili. Nicméně on mé rodiče zná, takže k nám chodí od začátku vztahu na večeře, obědy, nebo jen tak… A většinou si povídá spíše s nima, než se mnou…

Já jsem jeho mamku poznala tak, že jsme se vraceli ze zábavy asi v pět hodin ráno a protože jsme si mysleli, že není nikdo doma, tak jsme si sedli do obýváku a vzali si nějaké jídlo.

Jenže se to trošku zvrtlo a začali jsme se milovat. Do toho tam vstoupila jeho mamka (naštěstí ještě než to pořádně vypuklo). Když viděla, kdo tam je, omluvila se a odešla.

Celá rudá jsem utíkala nahoru do přítelova pokoje a ráno jsem odmítala vylézt… Jenže mě pozvala na oběd, takže jsem dolů stejně musela jít.

Nakonec to dopadlo skvěle, neřekla ani slovo a doteď spolu vycházíme docela dobře. No, ještě aby ne, když jsem u nich skoro každý den…


Milá ženo-in,

tak tohle je moje noční můra, možná nejen moje :-)))! Ještě, že byla maminka v pohodě a nezačala věc rozebírat. Věřím totiž tomu, že i takové se najdou.

Reklama