Příští týden se máte opět na co těšit. Připravili jsme pro vás na poslední školní týden před prázdninami hodně zajímavého čtení. A pojďte nakouknout i pod pokličku redakce. Co se tam právě děje…

Než vám předám informaci o tom, co vás čeká příští týden nejdříve pár informací (samozřejmě že ne drbů) z redakce.

Klára Wimmerová je poprvé bez manžela na dovolené se svojí maminkou a tchýní v Itálii. Je tedy pod kontrolou, ale její muž je nezvěstný, nejspíše hledá ponožky a kuchyň. Podle zdroje, který nechce být zveřejněn, prý v té místnosti, kde se připravuje jídlo, od svatby nebyl, neb ho tam jeho žena nepustí a tak neví, kde se v bytě nachází.

Jakub Kočí jezdí část cesty do práce na obstarožním „horském“ kole a tak silně dupal do pedálů, až urval šlapku. Ve starožitnictví nyní hledá náhradní díly…

Dana Svobodová se příští týden vdává a na jakoukoliv otázku podvědomě odpovídá slovem „chomout“.  Poté co se vrátí ze svatební cesty, bude se jmenovat Dana Haklová.

A mám tu naši poslední redaktorku Alexandru Stuškovou. Nejdříve se pokusila na poradě ovlivnit šéfredaktora velmi napjatým výstřihem a pak při pokusu o dokumentaci se bránila a volala něco o sexuálním harašení. Nechápu, proč chce udávat sama sebe. Podívejte se na dvě fotografie,které situaci dokreslují.

Haraší:

Sašena

Snaží se skrýt vražednou zbraň!

Sašena

A také se zařekla, že mi již nikdy nic nepoví. Ale tím vzniklo vážné podezření. Neb se mi chystala něco říct, vypadala ztrápeně. Naznačila něco o těhotenství a rodině. A pak se zasekla, že již neřekne ani slovo. Podle dobře informovaných zdrojů je buď těhotná sama (viz foto výše) nebo je těhotná  její dcera a Saša bude brzy babičkou…

Konec pravdivých informací z redakce.  Nyní k tomu, co vás čeká a nemine příští týden na našem magazínu.


Je toho spousta, namátkou příběh ženy, co si vzala policistu a teď se o něj bojí.  Začne seriál o bylinkách a první na řadu přijde bazalka. Také první část životního příběhu jedné naší čtenářky si nenechte ujít příští pátek. Chystáme i rozhovory, například s Kateřinou Cajthamlovou.

A nyní k tématům.

V pondělí 25. června Dana, ještě Svobodová požádá o fotodokumentaci aktuálního stavu vašich zahrádek, balkónů a sadů…

V úterý 26. června má osoba netradičně v úterý zapátrá po vašich zážitcích ze svatebních nocí. Aby se Dana mohla inspirovat, případně vyvarovat chyb! Těším se, jak jí poradíte. A vy se těšte na šifrovanou soutěž.

Ve středu 27. června opět Dana ukáže jaké plážové doplňky jsou v módě a požádá vás o popis a fotky vašich.

Ve čtvrtek 28. června Jakub Kočí položí otázku, zda věříte lékařům, nebo se raději léčíte sami? A kde samoléčba zabírá a kde ne.

A v pátek 29. června v poslední den školního roku 2011/2012 se Saša Stušková bude zabývat tím, zda jsou známky na škole pro vás důležité. Zda po svých dětech chcete samé jedničky a proč.

Věřím, že se vám naše nabídka líbí, pokud ne, napište nám, co vám chybí a co byste chtěly u nás číst.

A uvědomujete si, že teď v neděli je to přesně půl roku do Vánoc

Reklama