Včera odpoledne až večer jsme kuli plány na příští týden i výhledově na delší období. S výsledky naší tvůrčí činnosti vás seznámím stejně tak jako s několika redakčními drby.

Začnu o tom volnějším. Včerejší porada byla zasazena až do odpoledních hodin, tzv. po práci. Saša Stušková se vracela z rozhovoru s naší blogující maminkou z Ostravy Pendolinem a přijela plná zážitků. Maminka, kterou má na starosti, je prý úžasná bytost, ale Saša byla plná i jiných dojmů.

Předně hotel, který měla v Ostravě rezervován, byla ubytovna pro bezdomovce, takže se jí taxikář ptal, zda tam opravdu chce jít. A nakonec ji odvezl jinam, protože se Saša bála vstoupit.

Za druhé, už když odjížděla, byla zasmušilá. Její manžel nemohl pochopit, že hotel nenabízí jednolůžkový pokoj a pátral po tom, s kým tam jede. Ani nám to neprozradila …

Jinak Klára Wimmerová, naše korektorka, jede poprvé od svatby na týden pryč od svého manžela, na dovolenou do Itálie. A bojí se, jak to ten její opuštěný „chudáček“ sám zvládne. A vy se jistě bojíte, jak to zvládneme my bez ní. Věřím, že budete tolerantní.

Jakub Kočí se včera na poradě opět ukázal jako podivný příslušník mužského rodu. Že nepije a nebyl s tím u doktora, chápu. Že na poradách šeptá, toleruju. Ale že 35letý mužský nemá rád ostré jídlo a při ochutnání mexického dipu vydává zvuky podobné zvukům výskajících Teletubbies, mi hlava nebere.

A jedinou, kterou jsem opomenul zmínit, je Dana Svobodová. O té se prý nesmí říkat, že se chystá na třetí svatbu. Nevím sice proč, ale asi abyste si nemyslely, že je nějaká taková. :) Vždyť se přece říká: kolikrát se vdáváš, tolikrát jsi člověkem! Nebo ne?

Už cítím v kostech, že to zase za to, že jsem si pustil ruce na špacír, schytám…

Třeba taková Saša pokaždé po tomto článku přijde a říká: „Tobě už nikdy nic neřeknu!!!“

A jak vidíte výše, nedodrží slovo…


A nyní k tomu. co pro vás máme nachystáno na příští týden.

Jakub rozhovor s Terezou Pergnerovou, Saša příběh lásky letní noci a Dana návod. jak si koupit podprsenku bez červenání. Samozřejmě že je toho spousta, ale kdybych měl popsat vše, byl by tenhle článek dlouhý jako Lipová…

V pondělí 18. června s vámi Saša Stušková probere váš vztah ke slunečním brýlím, jestli je máte ráda, a jaké se vám líbí. Módní článek s úžasnými kousky k tomu napíše Dana Svobodová

V úterý 19. června Dana Svobodová s vámi probere Den otců. Je takový den třeba? Nebo je to jen další nesmyslný svátek? Článek k tomu píše Saša Stušková…

Ve středu 20. června Alexandra zavelí: Pojďte zašívat a šít! Tedy jestli to umíte. Její dcera si prý po její výchově neumí přišít ani knoflík. A vy ano? A štupujete ponožky?

Ve čtvrtek 21. června na první letní den se vás zeptám, zda umíte zvládat bolest. A kdy a jak jste si sní poradila… A také opět připravím něco pro hloubavé hlavičky.

A v pátek 22. června se Jakub Kočí pustí do vašich šestých smyslů. Už jste někdy měla předtuchu? Předpověděla jste něco? A nemyslím větu: Když se dnes nebudeš učit, zítra dostaneš za pět!

Věřím, že se vám témata líbí, že k nim budete opět hojně přispívat.

Že se vám budou líbit první skutečné blogovací týdeníčkové příspěvky našich maminek čekatelek a že pokud máte nějaký nápad na téma, reportáž, rozhovor nebo příběh, pošlete jej na e-mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama