Včera odpoledne byla redakční porada, která rozhodla o tom, co nás čeká příští týden na našem magazínu. Přijměte pozvání na návnadu.

Nejdříve pár drbů z redakce. Tak za prvé Kubíček Kočí má bacilek a léčí se doma. Jeho stav se ale už lepší a přispívá z postýlky. Oproti tomu čerstvá zpráva hovoří o tom, že Dana Svobodová dnes ráno upadla v koupelně a způsobila si otřes mozku. Zatím nevíme, jak na tom je, a tak všichni doufáme, že je naše módní guru v pořádku.  A Saša už si dělá volno na svou druhou svatbu se stejným mužem. Prý si ho vezme znovu, i když s ním už je 75 let. A to koncem měsíce apríla.

A nyní vážně.

V pondělí  2. 4. se na vás vrhne téměř novomanželka Alexandra Stušková s tématem Mají ženy smysl pro humor? Jsem si jist, že budete tvrdit, že ano. Tak to dokažte!

V úterý 3. 4. Dana Svobodová, pokud bude v pořádku, bude editovat téma Jak se staráte o vzhled vašich zvířecích miláčků. Netřeba myslím komentovat. Těšíme se na fotky!

Ve středu 4. 4. snad uzdravený Jakub Kočí bude pátrat v pokladnici nejkrásnějších českých písní. Která je podle vás ta NEJ, NEJ? Už troubějí? Nebo: Šla Nanynka…?

Ve čtvrtek 5. 4. budu chybět, a tak mne zastoupí Saša Stušková s tématem Jak oblékáte své děti. Jako malé dospělé, nebo jako pohádkové postavičky? Podle čeho vybíráte oblečení? Podle ceny nebo značky? Také se těšíme na fotky a názory.

A v pátek 6. 4. půjde s pomlázkou Jakub Kočí. Jak se postaví k tomuto napůl nenáviděnému a napůl milovanému svátku postaví, nechám na něm.

A krom „Hody, hody, doprovody…“ si u nás přečtete i hodně zajímavého. Namátkou rozhovor s Evou Jurinovou, příběh o ženské, se kterou kvůli její kritice žádný chlap nevydrží, i Sašin slovníček, který musí používat, aby rozuměla své dceři.

Tak se těšíme na vaše příspěvky a věříme, že se vám to, co jsme vymysleli, líbí.

Krásné čtení a hodně zábavy vám přeje Radek Kříž

Reklama