Přijďte na koncert! Lenka Dusilová, Michal Hrůza a další umělci pomohou charitativnímu projektu  Lejly Abbasové a Heleny Houdové.

 

 

Benefiční koncert pro projekt Medela proběhne 19. dubna 2007 v pražském klubu Retro Music Hall (www.retropraha.cz) od 20,00 hodin. Během večera se na pódiu vystřídají LENKA DUSILOVÁ, MICHAL HRŮZA, MADFINGER, SKYLINE a SOUTHPAW. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticket Stream (www.ticketstram.cz) za 250,- Kč.

 

Výtěžek ze vstupného bude poukázán na konto projektu Medela, který založily Lejla Abbasová a Helena Houdová. Cílem projektu Medela (latinsky pomoc) je dlouhodobá podpora dětí z nejrůznějších koutů světa, které žijí ve špatných životních podmínkách.

 

Medela má za sebou úspěšný start v podobě realizace a prodeje kalendáře pro rok 2007. Jeho autorem je Jan Saudek. Celkový výtěžek z prodeje a dražeb kalendářů činí v tuto chvíli 1. 625 000 Kč.

 

Peníze získané na konto Medely jsou rovným dílem rozdělovány mezi čtyři konkrétní aktivity:

 

·         Nadační fond INKA, Projekt Sonkoča – vesnická škola, Peru, Jižní Amerika

·         Humanistické hnutí, Vysokoškolští humanisté – Humanistická škola, Guinea, Afrika

·         Magna, Children at Risk - Dům naděje, Kambodža, Asie

·         Slunečnice ve spolupráci s Múzami dětem – letní tábor pro děti z uprchlických táborů a dětských domovů, Česká republika, Evropa

 

 

Medela je jednou z aktivit nadačního fondu Asante Kenya, který založila v roce 2006 Lejla Abbasová. Svým záběrem se zařadil mezi největší neziskové projekty v České republice. 

Všem, kteří se rozhodnou finančně podpořit projekt, jsou k dispozici konta: Medela je 1211008939/5500, Asante je 1211003687/5500

Více informací o projektu je k dispozici na stránkách www.projektmedela.org;  www.asantekenya.org

Reklama