Čtenářka Tamule má na svůj zatím jediný let jen samé špatné vzpomínky. Vadilo jí čekání, málo prostoru pro nohy i poškozené zavazadlo. Děkuji Vám Tamule za příspěvek. Také jsem takový let zažil, ale věřte, že ne všechny lety a letadla jsou taková. Spíše jste měla smůlu nebo mizerného dopravce…

Dobré ráno !
Na let letadlem jsem se vždy hrozně těšila. Poprvé jsem letěla až ve svých 35 letech a zážitek tedy předčil má očekávání.

Začalo to na letišti. Odbavení - hodinová fronta, zbavování se všeho pití, abychom si pěkně v letadle mohli koupit 1dc za 2 eura. Synovi jsem dopřála, já umírala žízní, letadlo mělo zpoždění. Příjemné a krásné letušky, jak už to bývá ve filmech také nikde. Dost nevzhledné, neutrální, v posledním tažení slečny připomínaly mumie. Když konečně letadlo vzlétlo - čekala jsem, že se budu bát, nebo něco cítit ... a NIC.
Připadala jsem si jako skrčenec - nevešla jsem se do sedačky, a to nejsem žádný svalovec, ani sádelnice, nohy jsem musela mít natočené do strany, protože v cestě byla sedačka téměř naplácnutá na mně a navíc mi byla nechutná zima. Byl srpen, měla jsem malou deku s sebou (naštěstí), ale nějaký úžasný zážitek z letu jsem nepostřehla díky zimě, bolesti nohou a přicházející křivici.
Po přistání a hodinovému čekání na zavazadla, kde bylo jedno zničené jsem se opravdu nemohla dočkat až poletíme zpět. To byl podobný zážitek.
Příště jedu na dovolenou autobusem. Časově je to rychlejší (když spočítám ty hodiny na letišti), levnější, pohodlnější, teplejší a zdravější.
Letu zdar, fakt mi to stačilo.
Tamule


Létáte ráda, nebo se bojíte?

  • Pamatujete se na svůj první let?
  • Zažila jste v letadle nějakou hrůzu?
  • Nebo naopak legraci?
  • Jak let prožíváte?
  • Toužíte, nebo toužila jste být pilotkou?
  • Čím vás přitahuje, či odpuzuje létání…

Vaše letecké historky, příběhy, úvahy videa i fotografie směřujte na notoricky známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes v 16 hodin za příspěvek, který mne nejvíce zaujme, odměním a snad ještě dnes vám do náruče svěřím krásné překvapení! Tak pište a mailujte!!!

Reklama