Včera jsem se byla podívat na „ochutnávku“ exkluzivní přehlídky spodního prádla Top Secret, pořádanou jen pro novináře. Zlatým hřebem večera měla být podprsenka posázená brilianty v hodnotě 60 milionů korun

tajné

Podprsenka na figuríně přikrytá černou „loktuškou“ vzbuzovala zvědavost. Jaká bude? Přiblížit jsme se k ní zatím nemohli. Byla umístěna za provazem v uctivé vzdálenosti. Ochranka ostražitě střežila, celý hotel Hilton, kde se předváděčka konala, byl obklíčen policisty.  

Původně jsem si myslela, že uvidíme celou přehlídku, ale to by pak nebylo žádné překvapení, až to 12. března vypukne. K vidění bylo šest modelů, na které se můžete těšit už zítra.

Po přehlídce nás čekalo odtajnění. Spolu s moderátorkou Nikol Moravcovou se ho ujala modelka Maja Zelinová, která bude mít tu čest ji obléknout.

Holá hop, hadr pryč…

podrsenka

Řekly byste, že číslo podprsenky je 75C ?

detail

Detail. Co ty bílé nitě?

Čekala jsem zázrak, oslňující třpyt, ale spatřila jsem „obyčejnou“ bílou podprsenku skromně pošitou blyštivými kamínky. Ještě prý není hotová, zbylé kameny se na ni budou teprve došívat. Ale i tak musel mít tenhle kousek cenu několika desítek milionů

Těšte se na zítřejší článek. Kromě přehlídky máme pár docela vtipných záběrů pro módní policii.

Foto: Michal Protivanský

Reklama