Ahojky,
tuhle příhodu mi vyprávěla mamča. Jako mladá holka jezdila na vodáky. Jedno léto bylo obzvlášť parné a část jejich party měla tak spálená ramena a záda, že jim naskákaly puchýře, a museli být zafačováni. Prý to vypadalo, jako když mají křídla. Dodnes má mamina na to léto památku. Na zmíněných místech jednu pihu vedle druhé.

No, pak tu byla druhá část výpravy, ta nespálená. Jednoho dne dojeli do kempu, kde byla poblíž i nudapláž. Kluky lákalo to vyzkoušet a přemlouvali i holky. Ale ty nešly. Jednak měly ta spálená záda a také se jim moc nechtělo před kamarády obnažovat. A tak kluci vyrazili sami. Strávili na pláži celý den a vrátili se až na večeři. Jeden z nich, mamky dobrý kamarád, u večeře stál a netvářil se nějak vesele. Mamka k němu přišla, plácla ho po zadku a řekla něco v tom smyslu jako: "No tak, posaď se u nás, my tě neukousnem!" Kamarádovi se zkřivil obličej bolestí a začal mamče hrozně nadávat. Kdyby byla kluk, tak jí snad i jednu vrazí. A mamča jen nechápavě koukala a nevěděla, která bije! snědená potrava (dvouslovné dílo)

On totiž, kamarád, jak se normálně opaloval s plavkama, tak byl všude do hněda, jen zadnici měl bílou jako sejra. No, a jak tak leželi celý den na té nuda pláži nahatí, tak se mu ten sejra připálil :-)!
Jestli se opaloval i zepředu, to nevím a mamka to určitě taky nezkoušela... A jak to dělal v kánoi? Snad pádloval ve stoje :-)

SepyMilá Sepy,
možná , že ten kamarád "o tom" moc přemýšlel, proto se musel opalovat jen ležící na břiše.

Máte podobně veselé historky? Pište mi o tom na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama