O svém zážitku s vyvrcholením při milování s mužem píše velice decentně čtenářka J. Bylo to pro ni tím nejkrásnějším v životě, ačkoli prožívala dny plné smutku...

Orgasmus při milování může někdy přijít v ten nejméně očekávatelný okamžik. Více si přečtěte v příspěvku čtenářky J. k dnešnímu tématu...


Krásný den,
dnešní téma je trochu stydlivé a nikomu se o tom nechce psát.

Je to už pár let a v jednom roce jsme v rodině prožily dvě události, oženili jsme syna a zemřel mě bratranec v plné síle, který byl jako můj bratr, já byla jedináček a s ním jsem od mala vyrůstala. V červenci nám dělal řidiče na svatbě a za tři týdny nečekaně odešel z tohoto světa. Hodně mě to vzalo, ale život šel dál.

S manželem jsme se rozhodli, že pojedeme začátkem srpna na dovču do Třeboně si od všeho odpočinout a přijít na jiné myšlenky. V té době jsme měli auto Tranzita, menší dodávku, kde jsme i vzadu přespávali. Prožívala jsem dny plné smutku a jeden krásný teplý večer, jsme se pomilovali v autě a byl to nejkrásnější zážitek v mém životě, který už nikdy nepřišel.

Myslím si, že se musíme odreagovat a na vše zlé i dobré zapomenout, přitulit se k někom blízkému, a pak to v životě přijde samo.

Prosím, neuvádějte radši moje jméno.
Vaše čtenářka,
J.

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex