Také se vám kojením změnily ňadra? Svůj příběh poslala k dnešnímu tématu i čtenářka Besinecka...


I přesto že jsem kojením přišla o svá pěkná prsa, jsem ráda, že jsem mohla svou nyní 3 letou dcerku kojit i přesto, že jsem jí kojila pouze půl roku.

Navíc kojení je prohlubuje cit mezi matkou a miminkem a je to opravdu pro něho moc důležité.

Malou jsem kojila i na veřejnosti , není na tom nic špatného, i přesto že starší populace se třeba na to tváří všelijak, ale když má miminko hlad tak ho přeci nenechám trpět. Navíc je to přirozené.

I přesto že jsem malou kojila jen půl roku, je zdravá. Jinak znám okolo sebe i maminky které kojily do tří let, každého je to věc jak dlouho chce kojit či ne. A když děťátko vyžaduje opravdu maminčino mlíčko tak proč mu ho nedat.

Besinecek

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kojení!

Jaké jsou vaše vzpomínky na kojení?

Pište mi své příspěvky na téma „kojení"! Odpovězte na výše položenou otázku, nebo svou odpověď nějak rozviňte. Napište i o svých zkušenostech, co si myslíte o dlouhodobém kojení, třeba do čtyř let věku dítěte a naopak, co si myslíte o ženách, které vůbec nekojí? Kdy jste přestala kojit? A jaký je váš nejkrásnější kojící zážitek? Kojila byste na veřejnosti? Otázek ke kojení je zkrátka mnoho. Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, jinak nebudou mít šanci na získání skvělého dárku: dévédéčka Cvičení po porodu a čaje Lipton broskev a mango v pyramidových sáčcích!

Příspěvky posílejte na e-mail...

Reklama