Je to poměrně časté, že se jeden z partnerů dopustí nevěry. Někdy se takové situace prozradí a vztah se rozpadne, jindy se třeba nevěru podaří utajit. A jsou taky případy, kdy vezme podváděná manželka věc do svých rukou. A povede se jí mužovu milenku odradit.

Příběh paní Vandy asi není úplně běžný. Ale ani ona asi není typická žena. To, jak zareagovala, když zjistila, že má její manžel milenku, by asi jen tak nějaká žena neudělala. A vyplatilo se jí to, protože manžel s vedlejším vztahem skončil.

Přečtěte si také:

„Je to asi půl roku, co jsem přišla na to, že mě manžel podvádí. Viděla jsem ho náhodou v objetí se skoro sousedkou, která bydlí o tři patra níž v našem paneláku. Líbali se a pak zmizeli v jejím bytě...

Najednou mi byly jasné všechny ty večerní porady, pracovní večeře a občasný pracovní víkend, což všechno začalo asi před rokem. A taky mi došlo, proč už manžel nemá takový zájem o sex. Prostě se mi ta skládačka složila dohromady.

Ono není divu, po 18 letech vztahu už to byla trochu nuda. Ale pořád mám Libora ráda, nechtěla jsem o něj přijít. Tak jsem nějaký týden přemýšlela, co s tím budu dělat. Kdybych začala vyvádět, vyčítat a přemlouvat, opustil by mě úplně. A tak jsem si naplánovala strategii a doufala, že Libor nakonec ten druhý vztah ukončí.

Drobnými fígly jsem ho nutila být doma

milenkaZačala jsem nenápadně a pomalu. Občas jsem Liborovi zavolala, když byl někde s ní (asi), občas jsem ho nečekaně překvapila v práci a šla s ním na oběd, nebo jsem zavolala, že jdu kolem, takže můžeme jít spolu domů. Bylo pro něj pak těžší vymlouvat se, že musí zůstat v práci. Taky jsem na něj přesunula větší část péče o děti - pod záminkou, že budu chodit cvičit a na kafe s kamarádkami, musel najednou častěji vyzvednout děti ze školky nebo z kroužků, taky ho (díky mně) devítiletá dcera víc prosila, aby s námi jel o víkendu na výlet nebo na chalupu, což poslední dobou dělal jen zřídka, jezdili jsme skoro všude bez něj.

A snažila jsem se víc i v posteli, aby už neměl tolik síly na ni a taky aby neměl takovou potřebu hledat sex jinde. Občas jsem ho tedy svedla, i když se vymlouval na únavu, zkusila jsem ranní nebo noční sex, koupila jsem si nové prádlo.

Pojistila jsem si také tu jeho „nádheru“. Když mi Libor řekl, že jde na pracovní večeři (= s ní), zkusila jsem cokoliv, aby byla naštvaná nebo aby nemohla. Jednou jsem „upadla“ při cestě nahoru do schodů před jejím bytem a ona mě vezla k doktorovi, jindy jsem jí zavolala a domluvila si schůzku s tím, že si chci prohlédnout nějaký dům (ona pracuje v realitce, tak to šlo dobře), pomáhaly mi s tím taky kamarádky. Jednou jí třeba náš pes štěkal u dveří tak dlouho, že Libor nakonec nečekaně přišel domů dřív, než měl. Nebo jsem zvonila na zvonek u vchodu v době, kdy tam byl... Prostě jsem dělala všechno pro to, aby byla protivná a nepříjemná.

Dělala jsem, že mám milence

A do toho jsem se před Liborem chovala, jako bych taky měla milence. Pořídila jsem si druhý mobil a psala si „milostné vzkazy“, tvářila se tajemně a voněla se mužskou vůní, domů jsem od kamarádek chodila pozdě a on musel hlídat děti. Libor mě postupně začal zpovídat, vyptával se, kam jdu, zatímco on býval doma častěji.

Jednou jsem věděla, že půjde večer za ní, tak jsem nechala děti u mamky a připravila romantickou večeři. Po ní následoval sex... a Libor po něm usnul. Na jeho mobil pak chodila jedna zpráva za druhou, asi od ní, nečetla jsem je. Ale asi toho měla dost a rozešli se, protože od té doby je Libor skoro pořád doma a chová se jinak. A já myslím, že už se s ní neschází, cítím, že si to srovnal v hlavě a rozhodl se zůstat s námi.

Takže jsem dosáhla toho, co jsem chtěla. :-)“

Přečtěte si také:

Reklama