Barbara Nesvadbová nafotila svůj první kalendář.
Spisovatelku a šéfredaktorku módního magazínu Harper´s Bazaar Barbaru Nesvadbovou móda živí i baví. Příležitostně koketuje s modelingem, nafotit vlastní kalendář se ale zdráhala, styděla se. K pózování před objektivem ji přemluvila až jedna z nejuznávanějších česko-slovenských módních fotografek Anna Mrázek-Kovačič.
Spojením dokonalé ženské krásy a tvůrčího talentu vznikla série dvanácti smyslných fotografií.


„Jsem příšerně stydlivá. Stydím se i před vlastní dcerou. Možná i před vlastním psem. Přitom jsem byla vychována ve velmi volnomyšlenkářské rodině. Naši běžně doma chodili nazí a tahali mě na nuda pláže. Já sama bych se však nejradši koupala v pytli. Pravidelně bavím dovolenkovou společnost, že se koupu v sukni nebo v tílku. Nikdy bych tedy neuměla nafotit akty. Fotografie, které s Ankou vznikaly, mohou být mírně smyslné, ale jistě nejsou erotické. Anča je taky jediný fotograf, se kterým jsem prozatím spolupracovala, který mě neznervózní, ale naopak uklidní. Prostě jí věřím,“ svěřila se spisovatelka.

Charitativní kalendář Barbara Nesvadbová 2009 byl oficiálně představen včera 15. července 2008 v Žofín Garden na Žofíně.Program doplnila módní přehlídka nové kolekce plavek řecko-italské značky Luna, jejíž tváří je právě Barbara Nesvadbová.
O letní líčení a účesy modelek se postaral zkušený tým Visage Factory pod vedením vizážisty Zdeňka Fencla.

Vyvrcholením křtu byla dražba speciálního velkoformátového kalendáře. Veškerý výtěžek z dražby (35 000 Kč) i z prodeje kalendáře, který bude možné zakoupit ve vybraných knihkupectvích, bude použit na koupi rehabilitačních pomůcek pro mentálně handicapované klienty kladenského domova Zahrada.

Reklama