Jak si většina z vás asi všimla, přibyl nám v redakci nový přírůstek. Držte se dámy, do Ženy-in se v rámci rozsáhlého spiknutí infiltroval další chlap. Michal Chalupa. Taková nehoráznost! Ale nemusíte plakat, protože na vás bude hodný a šovinistických výplodů si od něho snad užijete pomálu. Je totiž tolerantní a zatím má o ženách dobré mínění a je už na vás, jak ho svými reakcemi budete deformovat nebo potvrzovat. Rozhodně ho nešetřete a vězte, že i ty nejvíc prudící příspěvky od vás ho potěší. Je totiž ve formě a má smysl pro humor. I pro ten černý, tak se nestyďte. Vždyť on to s vámi myslí dobře a navíc se rád zasměje.

Kromě toho, že je švihák, vyzná se jako každý správný muž skoro ve všem. Ano, skoro… menstruovat ani rodit, jak to vypadá, nikdy nebude, ale své zdánlivé nedostatky dokáže zamaskovat řadou jiných kladů. Vyzná se obstojně ve zdravé výživě, alternativních vědách léčebných i esoterických, problémy výchovy jsou mu koníčkem, hojně cestuje i po světě a navíc je to člověk kulturní. Proto kromě psaní pro tento slovutný magazín funguje jako promotér a tour manager hudebních skupin. Pro zajímavost teď snad zbývá jen dodat, že brzy završí třetí dekádu svého výjimečného života, je zadaný a má tříletou dcerku.

Tak co tomu říkáte, milé dámy? Může psát chlap nezaujatě o „krásném pohlaví“ a o věcech, které víc zajímají ženskou část populace? To teprve zjistíme. (A důvěrně: Sama za ženy v redakci musím konstatovat, že se docela povedl!)

Reklama