cl.jpg
Foto: Shutterstock

Dámská či pánská přirození na hosty vyskakují ze všech stran. A je vidět, že majitelé nenechali nic náhodě a jejich oslava lidského těla, sexuality a umění je skutečně velkolepá. Konceptu je přizpůsobené úplně vše. Tedy nejen výzdoba a instalace, ale také nádobí i samotné pokrmy a nápoje.

Naked Soho nabízí tolik podnětů, že snad všechny ani nemůžete během jedné návštěvy vstřebat. Objednat si můžete například klasiku v podobě boloňských špaget. Ovšem dostanete ji naservírovanou na talíři, uprostřed kterého se tyčí penis. Jiné pokrmy zase dostanete na talíři s vulvou apod. K salátu se podávají krutonky ve tvaru penisů, připít si můžete skleničkami se siluetou nahého ženského těla a pochutnat si můžete také na dezertu ve tvaru penisu.

Fotografování je samozřejmě povoleno, a tak můžete s přáteli zapózovat například u velkého zlatého penisu, který je jednou z dominant celého podniku.

Výzdoba byla vytvořena designérkami Hani Lees Dresner a Lydiou Reeves a jejich cílem podle magazínu Popsugar nebylo, aby prostor působil prvoplánově pornograficky. Designérky tvrdí, že jde čistě o umění a různé způsoby zobrazení lidského těla.

Zdroje: Naked Soho, Popsugar, Instagram Naked Soho