Léto se blíží mílovými kroky a s ním plno nových zážitků a akcí, na kterých rozhodně nemůžete chybět. Léto má tu výhodu, že k nalíčení stačí jenom řasenka a lesk. Můžete vynechat make-up i pudr, protože o krásnou pleť se postará sluníčko. Co ale rozhodně vynechat nemůžete je péče o ruce. Vaše nehtíky by měly vždy vypadat pěstěně a upraveně. A miss sporty  vám s tím pomůže.

 

Nejprve naneste  bílý lak  na volný koneček nehtu. Velkou roli hraje přesnost, proto miss sporty přináší skvělou vychytávku. Štěteček nového laku French Tip Whitener je sešikmený. Vymalování konečků je tak mnohem jednodušší. Určitě to zvládnete hravě!

 

Další skvělou novinkou miss sporty je růžový lak French Manicure č. 604. Ten naneste na celou plochu nehtu, čímž dosáhnete přirozeného a svěžího vzhledu. Lak nanášejte vždy až poté, kdy bílá barva dokonale zaschne. Tím se vyhnete rozpíjení první vrstvy.

 

Pokud vás neosloví pastelově růžová barva č. 604, můžete si vybrat ze dvou dalších odstínů francouzské manikúry. Určitě je již z portfolia miss sporty znáte. Lak barvy slonovinové kosti má číslo 602, odstín s jemným nádechem růžové se skrývá pod číslem 603.

 
Teď už zbývá jen poslední krok – připravit se na obdivné pohledy všech kolem J. Protože s francouzskou manikúrou od miss sporty určitě zaujmete!

 

Orientační maloobchodní cena laků je 45 Kč / 55 Sk.

 

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz  

 

Reklama