Pamatujete si na ni? Naše mámy ji sháněly, kde se dalo. Dokonce na ni stály dlouhé fronty. A když ji vypotřebovaly, natlačily do ní náhradní náplň... Naštěstí, dnes už na tyto „psí kusy“ nejsou odkázané ani naše mámy, ani my.

 

Řeč je o známé a velmi oblíbené stálici ve světě řasenek – řasence LONG LIFE od ASTOR. Tmavomodré balení, bleděmodrý uzávěr... Tato řasenka má ještě i dnes své pevné místo v našich kosmetických taštičkách, a nyní k ní přibyla i novinka – voděodolná varianta LONG LIFE WATERPROOF.

 

Voděodolnou řasenku LONG LIFE WATERPROOF okamžitě poznáte – má stejný tvar jako její předchůdkyně, liší se však barevným provedením. Její balení je černé, s elegantním tmavomodrým uzávěrem. Uvnitř se ukrývá složení s obsahem hydratačních složek, díky kterým řasy nevysušuje, vyživuje a chrání, čímž předchází jejich lámání. Silikonový gel řasám zároveň dodá vysoký lesk, přirozený vzhled a díky němu se barva na nich nerozmazává a neotiskuje.

 

Výsledkem jsou nádherně husté a dlouhé řasy s přirozeným, krásným vzhledem, řasy, které jsou navíc i odolné –  vůči vodě, slzám i jiným „pohromám“. Řasenka LONG LIFE WATERPROOF je vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček. Ophtalmologicky testovaná.

 

 

Seženete v široké síti drogérií, parfumerií a v obchodních řetězcích za 129 Kč / 159 Sk.

Reklama