Přední český výrobce přírodní a biokosmetiky Nobilis Tilia má pro ženy aktuálně novinku. Je jí přírodní mikroemulze, která podstatně zvyšuje účinnost krémů tak, že dokáže pronikat i do nejhlubších vrstev pokožky. Dosud byla tato součást krémů vždy syntetická. Nobilis Tilia ale ve svých laboratořích vyvinul bázi přírodní a přivedl tak na český a evropský trh první certifikovanou přírodní mikroemulzi.

Princip mikroemulze spočívá v tom, že mikro částice snáze pronikají i do nejhlubších vrstev pokožky a dopraví tak účinné látky tam, kde jsou potřeba. Jenže dosud se takové krémové báze neobešly bez syntetických látek, které pleti příliš neprospívají. Přírodní mikroemulze tak pleť nezatěžuje syntetickými složkami a přitom výrazně posouvá účinnost krémů, které se mnohem lépe vstřebávají a pronikají hluboko do pokožky. Za vývojem této převratné novinky stojí česká společnost Nobilis Tilia, která již 20 let vyvíjí a prodává přírodní a bio kosmetiku. Aktuálně najdete přírodní mikroemulzi v Levandulovém krému Chére, v Hydratačním krému Nobela a v Růžovém krému Rosa Canina, všechny s osvědčením CPK (certifikovaná přírodní kosmetika).

nobilisLevandulový krém Chére s výtažky z Aloe vera je ideální pro citlivou pleť s problematickými partiemi. Skvěle se roztírá, lehká konzistence daná mikroemulzním základem zajistí pleti sametovou hebkost a rozzáří ji. Krém pleť regeneruje, zklidňuje a podporuje tvorbu nových kožních buněk. Mandlový olej a bambucké máslo zajistí pleti výživu, vláčnost a hydrataci. Další složky, jako D-panthenol, lecitin, vitaminy A a E pak ochrání před škodlivými vnějšími vlivy. Podráždění zklidní extrakt z aloe vera společně s levandulovým olejem.

nobilisHydratační krém Nobela v novém vydání skvěle proniká do celé struktury pokožky, kterou posiluje, vyživuje a hydratuje. Krém s vůní vanilky je vhodný pro suchou a normální pleť, protože díky obsahu mokřadkového oleje v kombinaci s kyselinou hyaluronovou má vysoce hydratační účinky. Aktivně doplňuje lipidovou vrstvu pleti a tak ji ochraňuje před vnějšími vlivy.

nobilisRůžový krém Rosa canina je posledním z trojice inovovaných. Příjemný krém s růžovým olejem OTTO je vhodný pro všechny typy pleti, hodí se totiž jako prevence předčasného stárnutí. Olej z damašské růže OTTO totiž pleť viditelně zjemňuje a omezuje tvorbu vrásek. Vedle toho jeho vůně harmonizuje psychiku, posiluje ženskost, dodává klid a sebedůvěru. Účinné látky v novém mikroemulzním základu – mandlový, jojobový a mokřadkový olej spolu s kyselinou hyaluronovou – pronikají do nejhlubších vrstev pokožky, kterou bohatě vyživují a hydratují. D-panthenol spolu s vitaminy A a E pleť chrání a zvyšují její odolnost proti vnějším vlivům.

Reklama