Již od roku 2002 nabízí dm svým zákazníkům v České republice certifikovanou přírodní kosmetiku alverde, která neobsahuje žádné syntetické vonné, barvicí ani konzervační látky. Nyní přichází s novou řadou přípravků péče o pleť alverde Zell Aktiv, které představují jeden z nejnovějších trendů v oblasti omlazení pokožky pomocí kmenových rostlinných buněk.

I pleť podléhá nevyhnutelnému procesu stárnutí. Buňky naší pokožky věkem ztrácejí svou sílu a pevnost, vznikají vrásky a pleť vypadá unaveně. Proti tomu bojují nové krémy přírodní kosmetiky dm značky alverde Zell Aktiv se speciální složením, které podněcuje buněčný metabolismus - látkovou výměnu - pokožky a zvyšuje tím její elasticitu a vitalitu. Základem účinné formule jsou čistě rostlinné kmenové buňky získávané z vzácného modrého ibišku, které efektivně chrání vlastní kmenové buňky pokožky a stimulují jejich obnovu, zlepšují jejich odolnost a schopnost regenerace.

Alverde

Denní krém alverde Zell Aktiv s rostlinnými peptidy posiluje pokožku a chrání ji před škodlivými vlivy životního prostředí a volnými radikály. Účinné anti-aging látky zmírňují tvorbu a intenzitu vrásek a postarají se o svěží a vitální vzhled.

Noční krém intenzivně podporuje regeneraci pokožky, která tak získá novou pružnost a lepší vzhled. Díky účinnému působení během noci je pokožka ráno hladší, napnutější a pevnější.

Oční krém obsahuje výtažky z ženšenu a cistrózy, které podporují lipidovou syntézu pokožky a pomáhají redukovat vrásky kolem očí. Zároveň účinně hydratuje a vypíná pokožku v oblasti očí.  

Celou řadu doplňuje lehké pečující sérum s bio kyselinou hyaluronovou a olejem z ostropestřce, které má povzbuzující a tonizující účinky, dodává pokožce intenzivní hydrataci, a pomáhá vyhlazovat vrásky tím, že pokožku zevnitř vypíná.

Více informací o přírodní kosmetice alverde najdete na www.dm-drogeriemarkt.cz

Reklama