Všechny toužíme vypadat stále mladistvě, upraveně a krásně. I proto je pro nás důležitá investice do obličejové kosmetiky. Základem je správná a kvalitní péče o pokožku obličeje a stejně tak volba vhodných a nadčasových kosmetických přípravků.

Olivový olej byl již ve starověku nazýván „pramenem věčného mládí.“ Již olympské bohyně chtěly znát tajemství mladistvé pleti a odpověď našly právě v tomto oleji. Olivový olej je prospěšný jak vnitřně, tak i zevně pro viditelné pěsticí účinky. A stoletou tradicí výroby tohoto „vzácného nektaru“ v té nejvyšší možné kvalitě „extra vergine“ jsou pověstní i toskánští zemědělci z oblasti Buti. Pouze jejich olej, do jehož výroby vkládají nadšení, vědění, lásku i patřičnou hrdost, se používá k výrobě kosmetické řady Doliva.

Doliva

Očekávejte od své kosmetiky jen to nejlepší

Chceme vám nabízet jen to nejlepší - nejen výbornou kosmetickou péči, ale i duši, poznatky a moudrost našich předků, které se nám podařilo přejmout do moderního podání. Dokonalé spojení účinných látek obsažených v každém jednotlivém kelímku kvalitního krému vám poskytne nejen každodenní kvalitní péči, ale i zážitek. Naše krémy vám pomohou podtrhnout přirozenou krásu svým ojedinělým složením aktivních látek.

Ideální nejen na letní dny

A co se hodí před nadcházejícím létem, kdy se naše pleť často vysušuje a trpí na slunci a v horkém počasí? Dopřejte si lehký Doliva Intenzivní krém light, který viditelně zpevní a omladí pleť a navíc vám připomene dotek peříčka...

Lehký Doliva Intenzivní krém light nezatíží vaši pleť a navíc neucpává póry. Vedle svých kosmetických účinků představuje i ochranu a prevenci před negativním vlivem slunečního záření. Navíc je ideální jako podklad pod make-up. Svou pleť můžete udržovat také pomocí masky, ideální v tyto dny je Doliva Olivová hydratační maska na suchou a citlivou pokožku.

Doliva Intenzivní krém light (50 ml)

  • DolivaZlepšuje proces obnovy buněk
  • Chrání pleť před negativními vlivy slunečního záření.
  • Omlazuje pleť
  • Zpevňuje a vyhlazuje pleť
  • Obsahuje speciální formuli pro ochranu buněk
  • S vitamíny A a E
  • Krém je bez parabenů, emulgátorů, parafínového a silikonového oleje

dolDoliva Olivová hydratační maska na suchou a citlivou pokožku

  • Péče o suchou a citlivou pleť s přírodním extra olivovým olejem, panthenolem a vitaminem
  • Dodává pleti dostatečnou hydrataci, pokožka je dokonale vyživena a je jemnější

 

Reklama