Esenciální oleje jsou z rostlin buď destilovány vodní párou, nebo vymačkáním či lisováním kůry. Aby vznikly oleje kvalitní, Nu Skin ve všech fázích vývoje produktu udržuje stejnou úroveň kvality.  Kromě toho společnost spolupracuje s jedním z předních světových etnobotaniků, dr. Paulem Coxem, který studuje používání rostlin u domorodých kultur a hledá způsoby, jak využít tyto vědomosti pro moderní způsob života.   

Jak který olej působí?

EPOCH® LEMON je destilován z citrónové kůry citrónu (Citrus limon). Ten byl oceňován pro své četné přednosti v Egyptě a v Sýrii. Jde o lehký olej, který můžete použít nejen pro osvěžení domácnosti, ale také pro odstranění nežádoucích pachů.

EPOCH® LAVENDER – se získává destilací vodní párou z kvetoucích konečků levandule lékařské (Lavendula angustifolia). Mnoho kultur používalo levanduli pro relaxaci a dnes je to základní ingredience pro mnoho parfémů. Přírodní květinová vůně Epoch Lavender Essential Oil poskytuje pocit klidu a pohody.

5ba8a877a8039obrazek.png

EPOCH® PEPPERMINT – se získává destilací vodní párou z čerstvých, nadzemních částí kvetoucí máty peprné (Mentha piperita). Původní obyvatelé Ameriky - Čerokíové a Mohykáni mátu používali pro její rozmanité vlastnosti. Použijte ho když potřebujete povzbudit během studia, při přemýšlení nebo při aktivní činnosti. Anebo při cvičení.

EPOCH® HARMONY – Cinnamon Clove Blend Epoch Harmony je účinná směs skořice a hřebíčku, tuto příjemnou vůní využijte například pro navození pocitu tepla. Skořicový olej je získáván destilací vodní párou kůry skořicovníku (Cinnamomum). Esenciální olej z hřebíčku je získáván destilací vodní párou z usušených poupat hřebíčku (Syzygium aromaticum). Skořice a hřebíček byly používány na císařských dvorech v Číně a Japonsku pro nastolení pocitu čistoty.

EPOCH® CHILL – Eucalyptus Pine Blend

Eukalyptový olej se získává destilací vodní párou a mnohonásobnou destilací čerstvých listů nebo čerstvých
koncových větviček různých druhů eukalyptů (Eucalyptus globulus). Borovicový olej se získává destilací vodní párou větviček a pupenů nebo jehličí jedle sibiřské (Abies sibirica). Australané tradičně využívali eukalyptus pro snadnější dýchání. Původní obyvatelé Ameriky používali borovici pro její aroma.

EPOCH® SUNSHINE – Citrus Mint Blend Epoch Sunshine obsahuje citrusové oleje (z grapefruitu, limetky, červeného pomeranče a mandarinky), které jsou získávány lisováním za studena. Mátový olej je získáván destilací vodní parou z čerstvých nadzemních částí kvetoucí máty zahradní (Mentha viridis). Tato exotická směs esenciálních olejů vás osvěží, takže je ideální pro začátek každého dne.

5ba8a892aa6fbobrazek.png

EPOCH® PEACE – Lavender Bergamot Blend

Levandulový olej je získáván destilací vodní párou z kvetoucích konců levandule lékařské (Lavendula angustifolia), bergamotový olej se získává lisováním kůry bergamotu (Aurantium bergamia) za studena. Arabové si přivazovali čerstvé levandulové listy a květy okolo hlavy nebo třeli levanduli o své čelo, protože věřili tomu, že tato rostlina prospívá celkovému zdraví. V jižní Itálii lidé dlouho používali bergamot jako zdroj vůně. Epoch Peace vám dodá pocit klidu a všeho, co potřebujete k znovu nastolení vaší rovnováhy.

Více o produktech najdete na www.nuskin.com/cz a www.facebook.com/NuSkinCzechRepublic.

Reklama