Strie, celulitida nebo vrásky se dřív nebo později nevyhnou žádné z nás. Nedokonalostem, které se na kůži tvoří, se snažíme bránit, jak jen to jde. Sportujeme, jíme zdravě, nekouříme, snažíme se nepodléhat stresu, chodit brzy spát, ale pořád to nestačí. Pokožku je totiž potřeba hýčkat a poslední dobou jsou k tomuto účelu stále více v oblibě přírodní oleje. Už i vzhledem posedlá Kleopatra věděla, že oleje pomáhají ke zdraví a kráse!
Olejové sérum Onclé má ošetřovat, zpevňovat, chránit a obnovovat vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Dále také redukovat celulitidu a vhodný je i pro dehydratovanou a stárnoucí  pokožku. Obsahuje extrakt z rostlinných kmenových buněk, které aktivují tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před stárnutím. Příznivě působí také na správné sestavování kolagenu, a tím na hladkost a zlepšení elasticity pokožky. Bohaté složení obsahuje z 98% komplex vysoce kvalitních aktivních olejů (BIO šípkový, bavlníkový, mandlový, SQUALAN, broskvový, meruňkový), které působí do hlubších vrstev pokožky. Sérum je bohaté na Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny, vitamíny A, E, F a další přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou strukturu pokožky. Sérum bychom měly používat dvakrát denně na postižená místa po dobu minimálně dvou měsíců.

I když jsme na testování neměly čas dva měsíce, ale pouhých 14 dní, zaznamenaly jsme pozitivní výsledky. Přečtěte si jaké!

Vendula Kubalíková, zástupce šéfredaktora

Hloubkové olejové sérum stop striím a celulitidě se mi dostalo do ruky ve správný čas - v době těhotenství, kdy se žena o svoji pokožku stará pečlivěji než kdy jindy. Pleť se rozpíná nejen v oblasti břicha, ale i stehen a ňader. Na strie netrpím, ani z prvního těhotenství jsem si žádné neodnesla a zdá se, že ani nyní mi nezůstanou jizvičky na těle. Na oleji mi moc vyhovovala příjemná vůně, která mi připomínala mandle. Olej jsem aplikovala většinou večer před usnutím. Moc oceňuji, že se jedná o český výrobek.

Veronika Bulánková, redaktorka

Přestože se snažím pravidelně sportovat, strie a celulitida jsou mými dobrými známými. Sice to není tak hrozné, ale proč neudělat něco pro zlepšení situace. Tím něčím bylo v tomto případě olejové sérum značky Onclé, které obsahuje kmenové buňky. Sérum jsem testovala na oblast stehen, hýždí a bříška dva týdny, ale přiznám se, že ne úplně poctivě. V návodu totiž stojí, že se má používat dvakrát denně. Já to zvládla jen večer po mytí. Olejíček příjemně voní a dobře se roztírá. A hlavně má super přírodní složení. Sice po tak krátké době nemohu posoudit, jestli skutečně dokáže redukovat strie a celulitidou, ale rozhodně se při jeho používání cítím dobře. Mám totiž pocit, že pro sebe něco dělám.

Karolína Waberová, redaktorka

Na olejovém séru oceňuji hlavně příjemnou vůni a konzistenci. Dobře se totiž roztírá i vstřebává a člověk po něm nemá pocit, že je celý mastný. I když mám citlivou pleť rozhodla jsem se zkusit Onclé používat na obličej. Zaujalo mě totiž, že je určený rovnou na tři typy nedokonalostí zároveň. Musím říct, že jsem byla příjemně překvapená. Po některých olejích se mi dělají pupínky, ale tentokrát se i po 14 dnech neobjevil ani jeden. Pleť je po séru vláčná a hebká. Kdyby šlo o hlasování, dala bych deset bodů z deseti!

Čtěte také:

Reklama