Zdeněk (34): Povedené silikony mají navrch
Pořád lepší umělá prsa, než když si je dotyčná vycpává. To je pak v posteli překvápko! Jdete do ní s Pamelou a najednou kde nic, tu nic. Na silikonech nespatřuji nic špatného. Když jsou udělané dobře, tak jsou i příjemné do ruky.
5ab4ea8a84462obrazek.jpg

Ondřej (55): Je jako dvacítka!
Má žena si nechala udělat umělá prsa před pěti roky. Nebylo to z nějaké rozmařilosti, ale protože o svoje prsy přišla vinou rakoviny. V tomhle případě ale musím říct, že všechno zlé je rozhodně pro něco dobré. Ty její přírodní nebyly sice špatné, ale po dětech už žádná sláva. Teď mám pocit, že mám v rukách prsa dvacítky. Jsou krásně pevná a mají hezký tvar.

Jiří (50): Měl jsem jinou představu
V životě bych to manželce nepřiznal, protože na plastiku jsem ji poslal já, ale… Prostě se to moc nepodařilo, moje očekávání bylo někde úplně jinde. Ona je sice spokojená a myslí si, že i já, ale mně připadají spíš jako dvě bábovky z moduritu. Trčí z hrudníku tak nepřirozeně, že se mi to až hnusí.

Dalibor (30): Příjemný, ale příroda je příroda
Holku se silikony jsem měl jen jednou. Zato byly ale pořádné! Tak šestky, počítám. A jestli se mi to líbilo? Na pohled moc pěkný, vůbec nepotřebovala podprsenku. No a na dotek, dejme tomu. Špatné to rozhodně nebylo, ale přírodní jsou určitě příjemnější.

Jiří (47): Nesmí to být balóny
Já těm holkám rozhodně fandím. Ne každé příroda nadělila, tak proč by se měly ty méně obdařené trápit? Rozhodně to ale musí být vkusně udělané. Znám jednu kočku, která šlápla pekelně vedle! Je krásně štíhlounká, drobounká, a nechala si nafouknout hrudník na velikost pět. V rukou jsem její prsa teda neměl, ale ve výstřihu vypadají, jako by měla co nevidět prasknout. Prostě takové obří balóny, které se k jejímu tělu absolutně nehodí.

Honza (36): Nepoznal jsem to
Normálně bych to nikdy veřejně nepřiznal, ale já umělá prsa nepoznal! Měla je moje bývalá a prozradila mi to asi až po půl roce chození, když na toto téma náhodou přišla řeč. Prý předtím neměla prsa žádná, tak si nechala udělat dvojky. Jasně, byla pevnější na omak. Ale že to není jen díky prsním svalům, to mi nedošlo.

Karel (43): Lež byla bezpečnější
Mám možnost porovnávat. Silikony měla moje bývalka. Moje manželka to ví, zná ji, a tak se mě zpočátku ptala, co je lepší. Jestli umělotina, nebo příroda. Bez přemýšlení jsem jí odpověděl, že rozhodně přírodní prsa, na ty že žádné silikony nemají. Jasně že jsem kecal! Ale copak na ni vybalím, že krásně pevné a tvarované kozy mojí ex byly boží, a ona by měla s těma svýma povolenýma o něčem podobném taky uvažovat? To by bylo na rozvod…

Čtěte také:

Uložit