Porucha trávicího ústrojí v podobě průjmu postihne jednou za čas každého z nás.
Ať už se jedná o akutní či vleklé průjmové onemocnění, naruší tato nepříjemná záležitost denní režim člověka. Hlavním nebezpečím silného průjmu jsou velké ztráty tekutin a životně důležitých minerálů, především u malých dětí a starých či chronicky nemocných osob. K léčbě akutních potíží je na trhu dostupný volně prodejný léčivý přípravek Smecta vhodný pro všechny typy průjmů. Obsahuje přírodní čištěný jíl, který na sebe váže viry i bakterie způsobující zažívací obtíže. Chrání sliznici proti infekci a škodlivým látkám. Smecta se nevstřebává do organismu a je proto vhodná pro dospělé i pro kojence.

Průjmem se označuje stav, kdy dochází k častému (více než 3x/den) vyprazdňování řídkých až vodnatých stolic. Mohou být doprovázeny bolestmi břicha, zvýšenou teplotou nebo zvracením, což ještě více prohlubuje ztrátu tekutin. Při léčbě těchto potíží lze použít přírodní léčivý přípravek Smecta, který účinně působí proti průjmům zapříčiněných viry, bakteriemi či nevhodným stravováním.

Smecta

Smecta obsahuje přírodní čištěný jíl s vysokou vazebnou kapacitou. Váže se s hlenem sliznice zažívacího traktu, a zvyšuje tak jeho kvalitu a množství. Touto cestou chrání sliznici proti infekci i škodlivým látkám a umožňuje rychlejší uzdravení. Přírodní čištěný jíl navíc váže toxické látky produkované infekčním původcem průjmu. Zároveň nezrychluje ani nezpomaluje průchod stolice trávicím traktem. Nebarví ji, což může pomoci snáze odhalit vážnější zdravotní obtíže.

5 nejčastějších příčin průjmu

1. Špatná hygiena (nemytí rukou po použití WC, před jídlem apod.)
2. Konzumace neomytého ovoce, zeleniny
3. Nesprávná manipulace se syrovým masem, vejci (nedostatečná tepelná úprava)
4. Nevhodná kombinace požitých potravin (dietní chyba)
5. Stravování v rychlém občerstvení (riziko především v letních měsících)

Vzhledem k minimálním nežádoucím účinkům a nevstřebávání se do organismu je Smecta vhodná pro všechny věkové kategorie. Mohou ji použít kojenci, dospělí či těhotné a kojící ženy.

Přípravek Smecta je volně prodejný v lékárnách. Lze zakoupit balení s 10 sáčky (cena je přibližně 125 Kč) nebo balení s 30 sáčky (cena je přibližně 287 Kč). Obsah sáčku se jednoduše rozpustí ve vodě nebo smíchá s jídlem.

www.prujmy.cz

Reklama