A je to tady. Chřipková epidemie vypukla! Školní třídy jsou poloprázdné, o těch školkových ani nemluvě. I jinak odolní dospělí posmrkávají a pofrkávají a mnoho z nich musí chtě nechtě ulehnout do teplé postele a pustit se do boje s agresivními bacily. Nachlazením a onemocněním chřipkou trpí také mnoho seniorů, jejichž obranný systém není již tak aktivní jako dříve.

 

V současné době je známo, že viry a bakterie způsobují velké množství onemocnění. Máme pro vás skvělý tip na přírodní preparát, který může být vítaným pomocníkem v boji s bacily všeho možného druhu a jenž má v neposlední řadě i účinky preventivní. Tento zázrak se jmenuje GREFIT.

 

Tento přírodní preparát obsahuje extrakt z jadérek grapefruitu a má velký obsah vitaminu C. Dalo by se říci, že je to jakési přírodní antibiotikum, které nemá žádné vedlejší účinky. Je k našemu organismu opravdu šetrný. Nepoškozuje prospěšnou střevní flóru a je zcela bezpečný. Posiluje tělo, aby si poradilo se záněty, má antibakteriální, antivirové, fungicidní a antiparazitické účinky a pomáhá, aby naše střeva správně fungovala. Extrakt z grapefruitových jadérek GREFIT je jediným prostředkem, který hubí současně různé druhy škodlivých mikroorganismů – nejenom bakterie, ale dokonce i viry, plísně, kvasinky a různé parazity.

 

Měli by ho užívat všichni, kdo chtějí své tělo zbavit škodlivin, kteří trpí v nadměrné míře na nachlazení, a také ti, kteří se pohybují v oblasti zvýšeného počtu plísní, kvasinek.

 

Proč bychom měli sáhnout po Grefitu?

 

U stále více lidí se objevují alergické reakce na známá antibiotika. Doporučené denní dávky se zvyšují, protože antibiotika už nezabírají tak, jak tomu bylo před několika lety. Je to způsobeno řadou známých faktorů – jedním z nich je přidávání antibiotik do krmných směsí dobytka a drůbeže, aby se předešlo onemocnění a úhynu zvířat. Naše tělo bombardované množstvím antibiotik v běžné stravě na ně už pak v průběhu onemocnění nereaguje.

Navíc bakterie začínají být odolné – rezistentní vůči známým antibiotikům. Je stále více pacientů, kteří nereagují na žádný druh antibiotik – odborníkům není jasné, čím budou léčit příští generace?! Tak proč nezkusit toto přírodní antibiotikum, které má vynikající výsledky a žádné vedlejší účinky? V současné době je všeobecně známo, že viry a bakterie způsobují velké množství onemocnění. Totéž platí o plísních a parazitech. Extrakt z grapefruitových jadérek je jediným prostředkem, který hubí současně různé druhy škodlivých mikroorganismů.

 

Na jaké konkrétní případy se dá Grefit použít?

  1. Záněty všeobecně – většinu onemocnění provází zánětlivý proces – způsobují je bakterie, viry, plísně a různí parazité.
  2. Nemoci z nachlazení – chřipková infekce, rýma, kašel, bolesti v krku, bolesti hlavy apod. 
  3. Žaludeční a střevní infekce – průjmy, bolesti břicha, nevolnost, zvracení. Původci těchto onemocnění se dostávají do našeho těla prostřednictvím nakažené potravy, či znečištěné pitné vody.
  4. Plísně, mykózy. Experti považují různé druhy plísní a kvasinek za spolutvůrce tak rozdílných onemocnění jako jsou poruchy srdce a cév, revma, artritida, dna, astma, alergie, tuberkulóza a dokonce i nádorová onemocnění.
  5. Parazitární onemocnění - parazité (cizopasníci) jsou nejjedovatější organismy v našem těle. Jsou příčinou mnoha onemocnění a silně oslabují imunitní systém.
  6. Nejdůležitější je prevence – než nechat nemoc propuknout a pak léčit její důsledky, je lépe tomu předcházet. Ideálním pomocníkem je Grefit - pomáhá a neublíží.

Doporučuje se užívat 1 - 2 tobolky preparátu GREFIT za den. Užíváme takovou dobu, až se stav těla normalizuje. Začínáme vždy s menšími dávkami. Užíváme buď na konkrétní potíže nebo v případech, kdy se bojíme možnosti nákazy (např. v chřipkovém období).

Grefit dostanete v lékárnách a specializovaných prodejnách.

 

Více na www.dacom.cz

 

Reklama