Stres v zaměstnání často spojený se stále uspěchanějším životním stylem má často za následek naši únavu a hormonální a metabolickou nerovnováhu. Již několik měsíců si říkáte, že zajdete ke kosmetičce či do relaxačního salonu? A o lázních se vám může jenom zdát? Možná pro vás máme efektivní řešení - přírodní kosmetiku, která díky svému čistě přírodnímu složení dokáže nejen šetrně ošetřit vaši pokožku, ale také zregenerovat celé vaše tělo a duši. Přinášíme vám pět tipů, jak si udělat takové malé lázně u vás doma.

Prvním výrobkem je tělový peeling značky Dead Sea Spa Magik. Kosmetika Dead Sea Spa Magik byla vůbec jednou z prvních značek péče o pokožku, která objevila jedinečnou kombinaci blahodárných složek pocházejících z moře a holistického efektu minerálů z Mrtvého moře působících nejen na tělo, ale i na duši.

Tělový peeling od Dead Sea Spa Magik obsahuje tři základní složky: sůl z Mrtvého moře, vitamin E a kokosový olej.  Sůl z Mrtvého moře odstraní odumřelé buňky a obnoví strukturu vaší pokožky, vitamin E napomůže její přirozené obnově a kokosový olej pleť hydratuje. Po jeho aplikaci bude pokožka celého těla jemná a vláčná.

Dalšími tipy jsou výrobky značky Himalaya - přírodní kosmetiky, která kombinuje základy ájurvédy, tradičního systému léčebné praxe v Indii a na Srí Lance, a moderní lékařské praxe. Že nevíte, co je ájurvéda? Ájurvéda je kombinací vědy a filozofie, zabývající se fyzickými, mentálními, emočními a duchovními aspekty, které jsou důležité pro zdraví. Ájurvéda je považována za jeden z nejstarších a nejlépe propracovaných systémů léčby na světě. Podobně jako tradiční čínská medicína je ájurvéda celostním systémem s celou řadou různých složek, zaměřených na zlepšování emočního, fyzického a duševního zdraví.

 

Himalaya využila bohaté znalosti z vývoje léků k vytvoření kosmetických produktů, které umožňují pečovat o celé tělo. Používání přírodních látek v kosmetice je praktikováno od nepaměti. Moderní věda potvrzuje, že bylinky jsou nejen účinné, ale také jemné a zklidňující pro tělo.

Kosmetika značky Himalaya obsahuje dostupné krémy, čisticí gely, čisticí mléka, tonika, hydratační krémy, bylinné šampony, kondicionéry, přípravky na akné, péči o nohy, krémy, péči proti lupům, anti-stress a řadu pro děti.  

 

 

Poslední dva produkty pocházejí od anglického výrobce Montagne Jeunesse. O tom, že se jedná o čistě přírodní kosmetiku, se nemá cenu asi zmiňovat. Co jde společnosti také ke cti, jsou recyklovatelné obaly a striktní netestování výrobků na zvířatech. Výrobky testují na sobě přímo zaměstnanci společnosti ve vývojových laboratořích.

Hlavními výrobky Montagne Jeunesse je pleťová kosmetika (dámské a pánské pleťové masky, tonika, koupele či přípravky určené pro péči o nohy) a výrobky určené pro péči o vlasy.


www.janimarex.cz

www.himalaya-kosmetika.cz