Také si někdy říkáte, co asi používají celebrity a známé osobnosti za kosmetické přípravky? A toužíte se jim alespoň trochu podobat? Nezapomeňte, že za sebou mají týmy vizážistů a jejich fotky procházejí retušemi a filtry. Základem je ale vždycky kvalitní péče, kterou přináší španělská kosmetická značka THE LAB ROOM.

OI000151-504954669878677.jpg

Co milují hollywoodské hvězdy?

Scarlett Johansson používá např. výživné Sérum pro citlivou pleť či multifunkční Zázračný balzám Botanical. To si oblíbila i Margot Robbie. Na svůj vzhled nezapomíná ani Tom Hanks. Používá unisexový balzám na oční okolí Botanical, který hloubkově vyživí a hydratuje oční okolí a postupně je uvolňuje. Jeden z našich bestsellerů.

Další oblíbené produkty několika hollywoodských hvězd si můžete prohlédnout na Instagramu White Orchid ZDE.  

Kde koupíte THE LAB ROOM?

Tuto kvalitní španělskou kosmetiku Exkluzivně ji zastupuje e-shop WHITE ORCHID, který zastřešuje i několik dalších značek a zaměřuje se na kvalitní přírodní sortiment. Zeptali jsme se Markéty Bechyňové z e-shopu White Orchid.

Markéto, povězte nám, na trhu je spousta značek a e-shopů s přírodní kosmetikou. Vy reprezentujete několik exkluzivních značek a zmínila jste mi, že jste výjimeční. Můžete se s námi podělit o to v čem?

I když to možná bude znít jako klišé, naše zaměření je na zákazníka, kvalitu produktů a super servis, který Vám velký e-shop nemůže nabídnout. Ke každé objednávce dostane zákazník několik vzorečků zdarma, ručně psanou kartičku s různými vzkazy či tipy na používání. Divila byste se, jak správné použití ovlivní výsledek. Rádi poradíme po telefonu či emailu vhodnou péči a přípravky a tipy k použití, které si pak zákazník může vyzkoušet nejprve ve vzorcích.

V sortimentu jsme zvolili opačnou cestu, kdy zákazníkovi zužujeme výběr jen na přípravky, které opravdu fungují, aby v dnešním světě obrovské nabídky a falešných slibů, nevyhazoval peníze za to, co nefunguje. Sami jsme vyzkoušeli tolik přípravků, které skončily po pár použití v koši. Naším cílem není nabídnout zákazníkovi co nejvíce produktů a značek, kdy se člověk může lehce ve výběru ztratit, ale pouze ty přípravky a značky, které jsme osobně vyzkoušeli a fungují a splňují kritéria pro kvalitní přírodní kosmetiku. Zákazník tudíž zakoupí jen to, co mu skutečně vyhovuje a jsme hrdí na to, že nás 100% zákazníků doporučuje dál“ (na základě nezávislého hodnocení Heureky).

OI000159-504954783853677.jpg

Vítejte ve světě WHITE ORCHID

E-shop WHITE ORCHID nabízí exkluzivní značky, ale také přírodní kosmetiku pro celou rodinu, přípravky pro denní potřebu, aromaterapii, přírodní lékárnu, prací gely a velmi zajímavé přírodní kolekce s nádhernými šperky, hedvábím, přírodními dekoracemi a mnoho dalšího.
 
Zmínila jste, že zákazníkům radíte formou konzultace, doporučíte přípravky, oni si mohou vyzkoušet vzorky a na základě testování se rozhodnout. To jistě ocení každý, protože to umožní vybrat ideální produkt pro každého a hlavně i ušetřit. Co byste doporučila našim čtenářkám?

To záleží na tom, co hledají. Pro ženy 35+ to bude bezesporu náš bestseller Hyaluronové sérum Beauty Boost. To je produkt, který díky svému patentovanému složení REPROAGE™ dokáže přeprogramovat kožní buňky tak, aby fungovaly jako o 17 let méně, než je náš skutečný věk. Pomáhá stimulovat tvorbu kolagenu a elastinu, minimalizovat jemné vrásky a zlepšovat elasticitu pokožky. Dále pomáhá díky vitamínu C zářivějšímu a barevně sjednocenému vzhledu pokožky. Je příjemné, že záhy vidíte první výsledky a vzhledem k tomu, že Vám stačí 3 kapky na obličej, tak při pravidelném používání ráno a večer balení vydrží 4 měsíce, takže investice do vaší pleti činí necelých 15 Kč/ denně. To je opravdový hit. Produkt koupíte ZDE.

280-4-hyaluronove-serum-beauty-boost-the-lab-room-30-ml.jpg

Pokud bychom hledali populární produkt pro každého, tak to jsou bezesporu Tuhé krémy na ruce. Jedná se o unikátní produkt, který si oblíbila většina zákazníků. Jedná se o 6 druhů tuhých krémů na ruce, nohy či tělo, které jsou 100 % přírodní a pocházejí ze Skotska od společnosti Edinburgh Natural Skincare Company, kterou rovněž exkluzivně zastupujeme. Hloubkově vyživí, vytvoří lipidovou bariéru, čímž ochrání pokožku a v závěru provoní. Mají okamžité účinky a v nabídce jsou druhy jak pro normální pokožku, tak i pro suchou, kde si hravě poradí i s prasklinami. Nabízí okamžitou úlevu a to v hypoalergenní variantě tuhého krému pro děti či dospělé s ekzémy, kdy pomůže zklidnit. Zejména v této „covidové“ době, kdy si mnohem častěji myjeme ruce, tak výrazně více vysušujeme pokožku rukou. A ty potřebují speciální péči, výživu a ochranu. Tuhé krémy jsou i oblíbeným dárkem, prostě sázka na jistotu. Produkt koupíte ZDE.:

151-1-oi000303-1.jpg

Dalším oblíbeným produktem u žen i mužů od 30+ je Balzám na oční okolí Botanical, THE LAB ROOM, který si právě oblíbil i herec Tom Hanks. Jedná se o geniální balzám, který pomáhá jemnou pleť kolem očí vyživit, hydratovat a zpevnit. Výživa a hydratace se uvolňuje postupně, a tak hydratované oční okolí pocítíte i několik hodin po nanesení balzámu. Zároveň pomáhá předcházet otokům v oblasti očí a minimalizovat tmavé kruhy pod očima. Má nádhernou jemnou dřevitou vůni  a jak s oblibou říkáme, malý svou velikostí, velký svými činy. Produkt koupíte ZDE.

199-the-lab-room-balzam-na-ocni-okoli-botanical.jpgV poslední době vidíme zvýšený zájem o hedvábí. Těší nás, že spousta zákazníků dává přednost kvalitě a vybírají z našeho sortimentu Hedvábný svět, kde nabízíme produkty prémiového 100% hedvábí jako např. hedvábné polštáře v 11 barvách, hedvábné čelenky, gumičky, spací masky, šátky a mnoho dalšího. Hedvábí je opravdu mimořádný materiál a neskutečně pomáhá v péči o pleť či vlasy. Produkty koupíte ZDE.

povlaky-na-polstare.jpg

 
 

Reklama