622a0ad03a6dbobrazek.jpg

Produkty Novexpert byly vyvinuty vědci a lékaři, proto propojují sílu přírody s moderními technologiemi. Jsou čisté, bezpečné a hypoalergenní. Neobsahují žádné konzervační látky ani látky živočišného původu. Mohou je používat i těhotné a kojící ženy.

Vendula Kubalíková, šéfredaktorka

622a09266169dobrazek.jpgPřiznám se, že Novexpert byla pro mě novinka, ale moc ráda jsem se s ní seznámila. Přírodní kosmetiku preferuji už několik let. Je to podle mě správná cesta. Ne vše mi vyhovuje, a ne vždy mě přípravek přesvědčí, že bych si ho měla koupit znovu. Po čtyřicítce jsem navíc začala mít na kosmetiku ještě větší nároky, co se týká péče o stárnoucí pokožku.
 
Z přípravků Novexpert jsem měla možnost vyzkoušet micelární vodu s kyselinou hyaluronovou. Jsem nadšená z 100% obsahu přírodních ingrediencí, které pokožka snadno přijímá. Nevadila mi lehká parfemace a byla jsem příjemně překvapená, že moji pokožku nijak voda 622a09df2000fobrazek.jpgnedráždila. Občas se mi to totiž stává hlavně v okolí očí. Jsem zvyklá micelární vodu na závěr ještě smývat, ale v návodu stojí, že přesně tento krok můžete s klidem vynechat. Další bod navíc. Make-up voda zvládla odlíčit velmi dobře a vlastně jí nemám co vytknout. Více o přípravku si můžete přečíst zde.

 
Druhým vyzkoušeným přípravkem bylo zpevňující liftingové sérum a opět ho musím pochválit. Je lehoučké, voňavé a velmi rychle se vstřebá. Navíc ho mohou použít i ti, co mají citlivější kůži. Malou výtkou je dávkování s pumpičkou, mám raději kapátko, kterým si přesněji sérum odměřím. Ale to je jen malá vada na kráse. Sérum můžete koupit například v lékárnách Dr. Max - zde.

Adéla, redaktorka

622a099560e3aobrazek.jpgKromě počínajících zárodků vrásek kolem očí nemám výraznější problémy s pletí. Proto velice ráda zkouším cokoliv nového bez obav, že by to mělo negativní vliv na moji pokožku. Novexpert byla pro mě úplná novinka a dlužno poznamenat, že to doufejme nebylo poslední setkání. Testovala jsem stejné produkty jako šéfredaktorka Vendula, a mám i velmi podobná mínění. Navíc jsem vyzkoušela balzám na rty LIP UP, ze kterého jsem doslova nadšená. Slibuje zvětšení objemu rtů a hydrataci. Osobně nemám úzké rty, ale trpím na jejich suchost. LIP UP jsem si velmi oblíbila, dokonce stojí na mém pracovním stole hned vedle hrnečku s kávou. Balzám je příjemný a snadno se vstřebá.

Více o balzámu zde.

Co se týče micelární vody, tu si nemohu vynachválit, je jemná, dobře přilne k pleti a je velmi šetrná k citlivým partiím obličeje. Líbí se mi, že ji po použití není třeba oplachovat a že bezprostředně po aplikaci zanechá obličej znatelně jemný a hydratovaný. 

Posledním zkoumaným produktem bylo liftingové sérum, které jsem použila na oční partie lehkým vklepáváním do pokožky. Na první pohled zaujme příjemné textura a jemná vůně. Sérum se díky pumpičce snadno aplikuje a nezanechává na povrchu kůže film, což hodnotím velmi kladně.