jahodaPřírodní jahodový nápoj Natural Balance - 7 porcí: Praktické cestovní balení

Před rokem firma Oriflame uvedla na český trh svoji řadu potravinových doplňků - Wellness by Oriflame.
Tobolky multivitamínů, Omegy 3 a švédského komplexu pro krásu bylo možné od začátku koupit jako praktické balení jednotlivých denních dávek.
Nyní, jako novinku, si mohou zákazníci zakoupit ve stejně praktickém balení na cesty i nápoj Natural Balance Shake. Krabička obsahuje 7 porcí, tj. 7 sáčků s přesně odměřenou porcí 18 g nápoje.

Aby byl váš den plný energie!

Odborníci na výživu se velmi často setkávají se dvěma otázkami. První z nich je "Jak se dá nejlépe zhubnout?" a druhá "Jsem po práci hladová a unavená - jak mám cvičit, nakupovat s plným žaludkem, uvařit pro rodinu a udělat s dětmi úkoly, když jediné, co chci, je jít rovnou domů, najíst se a padnout na pohovku?"

Odpověď na první otázku zní: pokud se snažíte zhubnout, ale máte hlad nebo chuť na sladké na špatném místě a ve špatnou dobu, pravděpodobně jim soustavně podléháte. Lákadla jsou všude kolem nás - ať už jde o jídlo, co vidíme nebo cítíme, o příklad, který nám dávají ostatní nebo o reklamu na dobroty v médiích. Pokud nejste jahodapřipravení, bývá těžké odolat. Tajemství k úspěšnému zhubnutí je uchovat si vyrovnanou hladinu cukru v krvi. To se vám podaří, když budete každý den pravidelně jíst a svačit. A určitě jste sami uhodli, že je mnohem snazší zvítězit nad pokušením, když nemáte hlad.

Odpověď na druhou otázku je podobná: abyste mohli soustředit na práci a měli energii jak na cvičení, tak na rodinný život, musíte mít vyrovnanou hladinu cukru v krvi a dostatek spánku.

Dobrý pomocník, se kterým zůstanete sytí a plni energie, je Přírodní nápoj Natural Balance. Jeho unikátní receptura dokáže podpořit vaše hubnutí a zároveň vám během dne dodá energií a vitalitu. Obsahuje bílkoviny a vlákninu, díky kterým se budete cítit sytí, zatímco pomalé karbohydráty uchovají vaši hladinu energie a schopnost soustředění. Pokud chcete zhubnout, doporučujeme vám vypít nápoj vždy 20-30 minut před obědem a před večeří. Díky tomu vás uspokojí menší porce jídla a tak snížíte celkový denní příjem kalorií. Pokud právě nemáte po ruce ovoce nebo oříšky, můžete nápoj využít i jako svačinu mezi jídly - tím zároveň zkrotíte svou chuť na sladké!

Abyste si v průběhu celého dne uchovali energii, měli byste pít nápoj Natural Balance jako svačinu mezi jídly a zároveň před cvičením i po něm. Díky tomu se změníte v opravdového králíčka Duracell - zjistíte, že máte stále dost energie, která neubývá.

Řada potravinových doplňků Wellness by Oriflame nově představuje nápoj Natural Balance v jednotlivých porcích - můžete si tak vzít jednotlivé porce s sebou do kapsy nebo do kabelky.

Takže už žádné výmluvy - Vy přece víte, jak na to!


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce produktů wellness a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na:

Reklama