Produkty řady Megafyt Slim Life  jsou založeny na bázi bylin a zeleného čaje. Jejich specifické kombinace příznivě ovlivňují metabolismus a podporují snižování tělesné hmotnosti a především její dlouhodobé udržení.

 

Jistě znáte mnoho diet, které  slibují okamžité a výrazné snížení tělesné hmotnosti. Pokud však k této redukci nadměrné hmotnosti vůbec dojde, je potom velice obtížné nevrátit se po čase na původní váhu.

 

Existuje však i jiná cesta, která se na první pohled může zdát složitější.  Je založena na faktu, že tělo ztrácí tukové zásoby, pokud je jeho energetický výdej vyšší než příjem.
Platí zde známá pravidla:

           

  • Zdravě jíst

  • Dostatečně pít

  • Více se hýbat

  • Mít trpělivost a vytrvat

 

Výrobky Megafyt Slim Life  Vám mohou pomoci  při snižování  tělesné hmotnosti a jejím udržení na této úrovni.

 

Jak to funguje?

Účinné složky produktů Megafyt Slim Life  pocházející z rostlin ovlivňují některé důležité pochody v lidském těle. Působí například na urychlení metabolismu, pomáhají vyčistit organismus od zbytkových škodlivých produktů metabolismu, vyvolávají pocit sytosti a tím napomáhají snížit chuť k jídlu, regulují hladinu cukrů v krvi, což vede ke zmenšení chuti na sladké, působí při regulaci hladiny vody v těle. Výrobky Megafyt Slim Life  jsou 100% z přírodních komponent a jsou vyráběny v podmínkách farmaceutické výroby.

 

Pokud se rozhodnete podpořit snižování své tělesné hmotnosti těmito produkty, zjistíte, že zhubnout se dá i příjemně, bez stresu, hladovění a únavy.

 foto_nahled_1083.jpg

  • Acti Tea – urychluje spalování tuků

  • Před a nebo při cvičení a fyzických aktivitách

 

  • Fibre Tea – omezí pocit hladu

  • Před jídlem a při pocitu hladu

 

  • Puri Tea – pročistí organismus

  • Pravidelné pročištění organismu

 

Acti Tea

Podporuje aktivní řízení tělesné hmotnosti. Působí jako katalyzátor spalování tuků a podporuje energetický výdej. Tohoto efektu je dosaženo kombinací obsažených účinných látek. Jedná se zejména o  katechiny a dále kofein ze zeleného čaje, maté a guarany,  účinných látek zázvoru a ostatních bylin.

Protože ke spalování tuků dochází především při zvýšené fyzické námaze, doporučujeme tento čaj pít zejména před nebo při cvičení a jiných fyzických aktivitách. Doplníte tím i pro organizmus potřebnou vodu.

 

Fibre Tea

Při snižování tělesné hmotnosti je důležité cítit se dobře, bez stresu z hladovění. Čaj zmírňující pocit hladu pomáhá vytvořit příjemný pocit sytosti a snižuje tak chuť k jídlu. Toho je dosaženo díky Inulinu. Důležitou roli hrají také vitaminy a minerály obsažené v Rooibosu.

Čaj zmírňující pocit hladu doporučujeme pít ½ hodiny před jídlem nebo pokud se dostaví pocit hladu v období mezi jídly.

 

Puri Tea

Pro tělo je velmi důležité udržovat si správnou úroveň vody v organismu. K tomu přispívají i účinné látky bylin, které jsou součástí pročišťujícího čaje. Další důležitou funkcí tohoto čaje je jeho diuretický efekt, který způsobí, že přebytečná voda je z organizmu průběžně odstraňována spolu se škodlivými látkami produktů metabolismu. Dochází tak k potřebnému pročištění organismu

 

Čaj pročišťující doporučujeme pít každý týden dva dny po sobě,  2-3x denně.

 

Více na www.megafyt.cz