Říká se, že na každou nemoc existuje ten správný lék.

V případě boreliózy začíná být úspěšně využíván bylinný komplex, který se osvědčil již na desetitisících pacientů.

 

Bylinné komplexy, postavené na vzájemném spolupůsobení účinných látek jednotlivých bylin a jejich distingovaných kombinací, jsou dnes využívány po celém světě. Výjimečné účinky receptur bylinných komplexů potvrzují nejen stovky dopisů od spokojených zákazníků, ale i výsledky klinických studií od vyhlášených odborníků na poli medicíny.

 

Ukazuje se, že účinky některých preparátů Valosun nemají srovnání v dané kategorii produktů s žádným podobným produktem jak v rámci Evropy, tak i ve vybraných zemích na dalších kontinentech. Výrobky Valosun jsou v současnosti schváleny k prodeji nejen v zemích jako je Maďarsko, Rusko a Polsko, ale obstály v náročných kritériích a jsou způsobilé k prodeji např. i na trhu v Izraeli.

 

 

Tropické byliny a borelióza

 

 

SAMENTO - vzácné složení

 

SAMENTO obsahuje extrakt tropické byliny Uncaria tomentosa s garantovaným obsahem látek podporujících imunitní systém tzv. pentacyklických oxindolových alkaloidů (POA) a naopak zcela oproštěný o nepříznivé působící složky tzv. tetracyklické oxindolové alkaloidy (TOA). Jak potvrdil nedávný výzkum, běžné výrobky z uvedené byliny obsahují až 80 % TOA a přitom již jejich 1% obsah může způsobit až 30% pokles příznivých imunomodulačních vlastností poskytovaných pentacyklickými alkaloidy POA. SAMENTO navíc obsahuje látky s významným protibakteriálním a protitoxickým účinkem.

 

SAMENTO a Lymská borelióza

 

Lymská borelióza patří celosvětově k rozšiřujícím se onemocněním, přenášeným zejména hmyzem sajícím krev. Současná vědecká zjištění odhalují, že nákaza může setrvávat v organismu dlouhé období bez příznaků, dokud nedojde k oslabení imunitního systému, a pak se halit pod roušku jiných onemocnění a obtíží, což znesnadňuje její správnou a včasnou diagnózu. Původce nemoci - bakterie Borrelia Burgdorferi produkuje toxické látky, které se negativně projevují na nervové a pohybové soustavě a dalších tkáních i orgánech. Bylo prokázáno, že imunomodulační, protibakteriální a protitoxické vlastnosti látek obsažených v přípravku Samento se velmi příznivě projevují i při Lymské borelióze. Klinické testování preparátu po dobu 8 měsíců potvrdilo významné zlepšení u 85 % pacientů s pokročilým stadiem onemocnění. Příznivé výsledky byly potvrzeny i u pacientů s chronickými záněty, kloubními onemocněními, únavovým syndromem apod.

 

SAMENTO v České republice

 

Samento vyráběné americkou společností NutraMedix získalo výbornou reputaci nejen v USA, ale i Jižní Americe a Evropě. V ČR je Samento nově dostupným preparátem, schváleným Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplněk stravy. Již od první chvíle sklízí pochvalné reference od zákazníků a budí příznivý zájem lékařů.  Samento si můžete již nyní zakoupit v českých lékárnách.

 

Výhradním dodavatelem Samenta v České republice je právě společnost VALOSUN a.s.

 

Více na www.valosun.cz

www.samento.cz

Reklama