644ba6677304fobrazek.jpg

We Norwegians je mladá norská značka zaměřená na výrobu luxusního vlněného oblečení, která vychází z mnohaleté zkušenosti produkce vlny na skandinávském poloostrově. Její filozofií je využít přirozených výhod, které vlna má, a vyrábět zároveň oděvy, jež mají nejen přirozené technické funkce, ale i moderní design.

644ba6ecd6bf3obrazek.jpg

Tradice a moderní materiály
We Norwegians nabízí úplně nové pojetí vlněného oblečení. Jde o to přinést zákazníkům všechny dokonalé vlastnosti vlny, vtisknout do jednotlivých kusů oděvu přítomnost, ale i tradici a design. We Norwegians je protikladem módy na jedno použití. Nabízí totiž kvalitní a nadčasové kousky, na kterých lze postavit šatník. Oblečení lze pak nosit i několik let, protože design se řídí spíše stylem než posledními trendy.

644ba6c5d7743obrazek.jpg

Luxus i prvotřídní funkčnost
Nová kolekce We Norwegians je inspirována italskou módou a bretaňským proužkem. Oblečení je na jedné straně velmi luxusní a elegantní, s pozlacenými a námořnickými prvky. Na druhé straně je dokonale funkční, protože zachovává všechny vlastnosti Merino vlny. Nemačká se, má antibakteriální vlastnosti a odolává zápachu. Obvykle postačí, když je jen vyvětráte. Je vhodné na cestování, na golf, do společnosti a prakticky pro jakoukoli volnočasovou příležitost. 

644ba6c2aab00blobid0.jpg

Ideální do jarního počasí  
Díky termoregulačním schopnostem Merino vlny vám nebude v oblečení We Norwegians horko ani zima. To je ideální pro jarní proměnlivé počasí s chladnými až mrazivými rány a teplými podvečery. Sáhněte po lehkých svetřících, vlnou zateplených vestách nebo bundách. Nechybí ani nabídka oblečení pro nekonečné domácí pohodlí, kterou nabízí kolekce Tind. Vyberte si tepláky, kraťasy nebo mikiny, ve kterých se budete cítit komfortně, a přitom budete stylová.

644ba75977892blobid0.jpg

Více najdete na www.norskamoda.cz

644ba675a83a9obrazek.jpg