Pěkný den všem,

fotím ráda už od dětských let.

Od taťky jsem dostala svůj první aparát. Byla to dvouoká zrcadlovka Flexaret. Tehdy jsme dělali černobílé fotky sami doma v koupelně. Moc mě to bavilo. Postupem času jsem to už zvládala sama. Dokonce mi jednou táta řekl, že dělám fotky lepší než on, a to pro mě byla pochvala největší.

Dnes už táta mezi námi není, ale moje láska k fotografování zůstala. Postupně jsem z formátu 6x6 přešla na kinofilm a fotky už doma taky nedělám. Ale moje "Flexaretka" zaujímá doma čestné místo.

Loni mě manžel mile překvapil, když mi ke "kulatinám" koupil digitální foťák. I když jsem se digitálu dlouho bránila, dnes na něj nedám dopustit.

Dřív jsem fotila zejména přírodní krásy, pak, když přišly děti, byly a pořád jsou hlavním tématem ony.

Ale příroda je stále mou velkou fotografickou láskou.Takové zasněžené vrcholky hor proti modrému nebi, to je nádhera.A co teprve vycházející Měsíc nebo třeba pohled na Prahu z Hradu.

Stačí i krásná kytička nebo motýl, pejsek... to všechno ráda zvěčním a čas od času se těmi obrázky potěším. Teď, kdy už všichni toužebně čekáme na jaro, mě dokážou některé obrázky zahřát na dušičce.

 
Peguša

Dobré ráno Pegušo,
děkuji Vám za příspěvek, a především za fotografie z Vaší sbírky - jsou krásné, především pohladily moji romantickou duši :-). Digitální fotoaparát je pro všechny, kteří milují klasiku, asi velká změna. Ale kdo říká, že není možné mít doma fotoaparátů více a někdy se opět s jedním ze "staroušků" vrátit na chvíli do minulosti...

Dobré ráno, ženy-in, přeji vám všem, ať je začátek nového týdne jen příjemný. Dnes jsem pro vás připravila téma: FOTOGRAFOVÁNÍ. Těším se na vaše příspěvky, a hlavně vaše fotografie.

pondělní téma: FOTÍM! A CO VY?
Jaké máte zážitky s nakupováním fotoaparátu?

Proč dáváte přednost fotkám před videem?

Koho nejčastěji fotíte?
Máte zkušenost s fotomodelingem?
Kolik jste již investovala do fotografování?

Čí fotografie vás okouzlují? Proč už nefotíte?

Pošlete nám svoje „dílka" a příspěvky na adresu: 
redakce@zena-in.cz

Reklama