Před Velikonocemi mnoho z nás řeší nákupy, zejména pak nákupy potravin a velikonočních dekorací. V nákupním seznamu tak nechybí místa jako pekařství, řeznictví nebo květinářství.  Tak rozsáhlý nákup není jednoduché zajistit, proto se nechte inspirovat tipem na místo, kde zajistíte vše pod jednou střechou, a navíc v té nejlepší kvalitě s profesionálním přístupem. Zajděte do Globusu.  

globus Všechny hypermarkety Globus mají své vlastní pekařství i řeznictví. Znamená to tedy, že všechny výrobky, které jsou v těchto segmentech nabízeny, jsou připravené přímo v hypermarketu, tedy z prověřených surovin, v té nejvyšší kvalitě a podle tradičních receptur.

Tím nejdůležitějším, na co před Velikonocemi nezapomenout, je mazanec. Každý den před Velikonocemi jich pekaři v Globusu vykoulí stovky, proto jsou po celý den k dostání jen ty nejčerstvější. Přímo z pekárny jsou totiž mazance doplňovány rovnou do prodejních regálů, kde si můžete vybrat ze dvou velikostí. Ať jde ale o klasický nebo velký rodinný - každému věnují stejnou péči – od zadělání těsta z poctivých surovin, po ruční vykoulení, mašlování na bohaté sypání mandlemi. Na přípravu těsta se používají jen ty nejkvalitnější suroviny. Mouku do pekáren ve všech hypermarketech Globus dodávají osvědčení čeští a moravští mlynáři. Máslo je použité živočišné - poctivé a díky jeho vysokému obsahu je mazanec vláčný s jemnou máslovou chutí. Celý chuťový zážitek doplňuje poctivá porce rozinek a povrch vydatně posypaný plátky mandlí. Pekaři v Globusu připravují mazance dle poctivé receptury a celý proces výroby probíhá tradičním způsobem.

globus

Na Velikonoce však můžete ochutnat i jiný mazanec, nově totiž pekaři v Globusu připravují mazanec De luxe. A v čem jiný? Je v něm tvaroh, což mu dodává ještě větší vláčnosti a delikátní jemnost. Stejně jako v klasické verzi mazance je v každém 850 g Máslovém mazanci De luxe  bohatá porce rozinek (18 %) a másla (15 %), a samozřejmě vydatná dávka mandlových plátků.

Jidáše se dříve v rodinách pekly na zelený čtvrtek, v Globusu si je však můžete koupit po celé období Velikonoc. Chutnat vám budou samotné, skvěle si ale rozumí i s máslem a medem.

globus

A ještě tip na konec: Při nákupu v Globusu nezapomeňte využít program Scan and Go, který ušetří čas a zpříjemní nakupování. S jeho použitím totiž můžete nakupovat rovnou do tašky. Mobilním skenerem načítáte čárové kódy zboží, které pak rovnou vkládáte do vaší nákupní tašky. Není třeba se ničeho bát – práce se skenerem je jednoduchá a intuitivní. A kdyby náhodou – v případě potřeby je vždy po ruce někdo z proškoleného personálu, aby pomohl.

www.globus.cz

logo

Reklama