Zatím poslední na hereččině programu byla londýnská premiére, na které všechny přítomné naprosto okouzlila. Světle růžové saténové šaty jí padly jako ulité. Kožešinka, bílé rukavice a třívrstvý perlový náhrdelník potom byly stylovými třešničkami na dortu. Na modelu, který vznikl podle panenky Barbie Enchanted Evening z roku 1960, herečka spolupracovala s návrhářkou Vivienne Westwood.

64aff936ddb6b1.jpg
Foto se souhlasem Profimedia, Walmart


Na premiéře filmu v Los Angeles se herečka objevila v černých třpytivých šatech s tylovým lemováním, které byly doplněné vysokými černými rukavicemi, růžovým šátkem a růží. Šlo model Schiaparelli Haute Couture a hereččin look byl inspirovaný panenkou Barbie z 60. let, která nesla název Solo in the Spotlight.

64aff9a3537962.jpg
Foto: Profimedia

Film herečka propagovala také v Mexiku, kde se s fotografy setkala v pestrobarevných minišatech značky Pucci doplněných o růžové lodičky na jehlovém podpatku, o růžové náušnice a kabelku Chanel. Výrazným prvkem celého modelu byla také hustá blonďatá hříva. Hereččiným cílem bylo přiblížit se panence Totally Hair Barbie, která se začala prodávat v roce 1992.

64affa0e609643.jpg
Foto: Profimedia

Na premiéru ve stejné zemi dále dorazila v růžových minišatech s průhledným dekoltem a rukávy. V pase byly ozvláštněné stříbrným páskem s hvězdičkou a hvězdný motiv nechyběl ani na ladících náušnicích. Herečku tentokrát oblékla značka Balmain. A to podle Earring Magic Barbie z roku 1992.

64affabde83b6Clipboard.jpg
Foto se souhlasem Profimedia, b-dollsplanet

Zdroje: Profimedia, archivy firem, Page Six, Instagram Barbie, ČSFD

Čtěte také:

Reklama