Toužíte po hladké a pevné pokožce, ale nepříjemná celulitida vám v tom brání? Přinášíme vám tip na několik vybraných produktů od značky Ryor. Díky nim zmírníte projevy pomerančové kůže, odstraníte tukové polštářky při redukčním režimu a vymodelujete a zpevníte tělo.

Inspirujte se následujícími tipy:

RyorBřečťanový gel proti celulitidě

Přípravek obsahující extrakt z břečťanu, který napomáhá odstraňovat příznaky celulity, tzv pomerančové kůže. Pokožku dokonale hydratuje, zpevňuje a zvyšuje její pružnost. Břečťanový gel se aplikuje každý den, hlavně ráno, především na nohy a stehna, směrem od kotníků k tříslům. Aplikace na břicho a hýždě je také směrována k tříslům.

Více informací o produktu najdete na www.ryor.cz  

 

RyorLipored Ultra emulze k redukci tuku a celulitidy

Přípravek s obsahem extraktů z mořských řas, středomořských bylin a kofeinu.
Komplex přírodních aktivních látek napomáhá odbourávání tuků z podkoží v místě aplikace a zabraňuje jejich novému usazování, současně přispívá k redukci celulitidy.
Přípravek aplikujte na prohřátou pokožku pravidelně ráno a večer na postižená místa, tedy na oblast nohou, stehen, hýždí, břicha i paží.

Více informací o produktu najdete na www.ryor.cz

 

RyorSilueta - zeštíhlující emulze s extrakty z mořských řas

Přípravek obsahující extrakty z mořských řas, guarany, listnatce kopinatého a citronové kůry. Komplex přírodních aktivních látek výrazně podporuje odbourávání tuků a uvolňování toxických látek z těla, a tím přispívá ke zpevnění a zeštíhlení problematických partií. Přípravek se aplikuje pravidelně ráno a před pohybovou aktivitou především na pokožku nohou, stehen a břišních partií.

Více informací o produktu najdete na www.ryor.cz 

 

RyorZpevňující emulze s rostlinnými extrakty a proteiny

Lehká, snadno vstřebatelná emulze obsahující rostlinné proteiny a extrakt z asijské rostliny Centella asiatica. Aktivní látky výrazně zlepšují regeneraci kolagenových a elastinových vláken, a tím zvyšují pružnost pokožky. Emulze zpevňuje pokožku a zabraňuje jejímu předčasnému ochabování a stárnutí. Používá se k pravidelnému večernímu ošetření celého těla, především dekoltu a ochablých partií nohou.

Více informací o produktunajdete na www.ryor.cz 

Reklama