6315b7a66b399obrazek.png

Objem bez výčitek

6315b7274b854obrazek.pngS novým kulmofénem Rowenta Brush Activ’ Ultimate Care (CF9720) si v domácím prostředí pohodlně vytvoříte objemnou foukanou nebo uhlazený a zářivý styling se zaoblenými konečky, které vydrží po celý den. Rotační hlavice Care Styling, široká 50 mm s přírodními štětinami, zajistí plný objem vlasů nebo nádherné vlny vždy s lesklými výsledky díky keramickému povrchu a ionizaci. Zároveň technologie Careful Heat, která udržuje teplotu proudu vzduchu pod 80 °C, uchová vaše vlasy chraněné, nebudou tak vysušené, ani polámané z každodenního stylingu. Flexibilní patentovaná funkce Flip umožňuje nastavit si úhel rotující hlavice tak, aby pro vás úprava vlasů byla co nejjednodušší a měli jste svobodu pohybu pro snadný přístup všude. Před stylingem mokré vlasy nejdříve předsušte s hlavicí Care-Blow, a poté vyměňte za hlavici Care Styling pro úpravu vlasů.

Kulmujte si vlasy šetrně
6315b74484533obrazek.pngKulma Rowenta Ultimate Experience Air Care (CF4310) je z nové generace kulem, která se špičkově postará o oslňující vzhled vašich vlasů bez poničení. Značka Rowenta přichází s vlastní patentovanou technologií Fresh Flow, která využívá mírný chladný proud vzduchu jako ochranu před nadměrným horkem a zaručuje dokonalé výsledky, a zároveň udržuje zdraví vlasů! Snadné a zároveň exkluzivní vlny zvládnete během tří vteřin. Právě tvar kulmy do „L“ umožňuje intuitivnější uúpravu vlasů v zadní části hlavy – každý navlněný pramen bude vydařený. Hlaveň kulmy má křemenný keramický povrch a spolu s technologií ionizátoru odstraňuje statickou elektřinu pro hladké a lesklé výsledky!
 
Hairstylingový zázrak během chvíle
6315b7776208eobrazek.pngS žehličkou na vlasy Rowenta Inimitable Ultimate Experience (SF8230) si budete připadat jedinečná každý den, stejně jako když spokojená odcházíte ze svého oblíbeného salónu. Perfektně vyžehlených vlasů s objemem dosáhnete s nasazeným hřebínkem na žehličce – hřeben precizně navádí vlasy od kořínků ke konečkům přes 3D žehlící pláty s minerálním povrchem. Dvě 3D plovoucí desky zaručují optimální kontakt s vlasy po celé jejich délce. Při žehlení je ve vlasech zachováno 100 % keratinu, vlasy se lesknou a jsou hladké.
 
Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 15 let za přiměřenou cenu – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.
 

6315b6e701602obrazek.png

Reklama