Nová PRO verze nabízí o 25 % více prostoru pro přípravu jídel, takže vystačí pro celou rodinu a časovač lze nyní nastavit až na 60 minut. Plochá vrchní část umožňuje odložení talířů před servírováním. Jako u předchozí verze je ovládání velmi snadné, praktická dvě kolečka zajistí, že to zvládne opravdu každý.

Delimano Horkovzdušná fritéza PRO

Představujeme vám horkovzdušnou fritézu PRO. Přináší vám zdravější alternativu smaženého jídla, křupavé hranolky během několika minut s o 95 % méně tuku a polovinou kalorií, ve srovnání s těmi, které dostanete v tradiční restauraci. A to vše bez ztráty chuti. Můžete přidat i své oblíbené bylinky a koření a použít jen oblíbené ingredience.

Oblíbená jídla během chvíle

To se nedá popřít – smažené jídlo je úžasné. Lahodné hranolky, kuřecí nuggety, cibulové kroužky, smažená zelenina – je téměř nemožné říci ne smaženým jídlům! Ale daň, kterou platíte za konzumaci smažených jídel, je poměrně rychle viditelná na vašem zdraví. Takže pokud se chcete udržovat zdraví, je horkovzdušná fritéza tím správným začátkem.

Nepřilnavý povrch pro dokonale smažená jídla a bezproblémové mytí

Rychlé a snadné čištění – nepřilnavý povrch zabraňuje přichycení potravin, takže čištění je opravdu jednoduché a rychlé. Fritézu můžete používat každý den bez drhnutí nebo výměny oleje na pánvi.

  • Horkovzdušná fritéza je dostupná v černé nebo červené barvě.

PROMOKOD POUZE PRO ČTENÁŘE ŽENA-IN:
Po zadání kódu: ZENA-IN získáte 10% slevu na všechny Delimano produkty. Sleva platí i na zlevněné produkty. Platnost do 31.12.2020. Nakupujte ZDE

Více na DELIMANO.CZ

Reklama