Máme pro Vás novinku, která se už brzy objeví ve Věrnostním klubu. Po velkém úspěchu s multifunkční troubou jsme se rozhodli pro další praktický dárek. Tentokrát bude ale trošku větší. O kombinovaný sporák Mora KS 957 MW budete moci začít soutěžit od příští středy.

Kombinovaný sporák Mora KS 957 MW je vybaven funkcí rychloohřevu trouby, čímž se doba vaření podstatně zkrátí. Všechny čtyři hořáky jsou jištěny pojistkou Stop Gas. Osvětlení, spodní a horní ohřev,  gril, gril + ventilátor + kruhové topné těleso, rozmrazování, spodní ohřev + ventilátor, rychlý předehřev trouby Cmax

mora sporák

Nová dvoudílná vařidlová mřížka STABIL PLUS – nový tvar zaručuje maximální stabilitu nádobí na mřížce. Mřížka je velmi bezpečná i pro menší nádoby. Speciální funkce čistění Water systém. Elektrické zapalování hořáků integrované v knoflíku. Dvoudílná smaltovaná vařidlová mřížka. Speciální rychloohřev trouby C-max.

Cena : 9 999 Kč

Pro troubu musíte splnit speciální úkol!

Výhra vás bude stát 4 zlatá, 15 červených a 4 duhová srdce. Duhová srdce získáte tak, že v každém týdnu od 8. 7. – 11. 8. 2015 zahrajete hru pexeso – odehrajete jej do úspěšného konce, a duhová srdce se Vám automaticky připojí k ostatním! V každém týdnu potřebujete pro splnění podmínek 1 duhové srdce. Potřebujete celkem 4 duhová srdce, sesbíraná po jednom v každém týdnu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v úterý 11. 8. v 15.00 hodin. Vybereme 1 výherce, který bude zveřejněn v úterý 11. 8. 2015 odpoledne, po 15.00.


Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama