Plánujete nákup nábytku? Sedačky? Různých doplňků? Pak se vypravte tento víkend do obchodních domů s nábytkem kika! Z vybraného sortimentu vám při nákupu kika vrátí DPH!

Náš tip na super akci, při které ušetříte:

Nakupujte o víkendu 10. - 11. 10. 2015 a bude vám vráceno DPH! *

Navíc na všech pobočkách má kika v tyto dny otevřeno o hodinu déle.

kika

V kika můžete vybírat ze širokého sortimentu - sedacích souprav, pohovek, obývacích stěn, postelí, šatní skříní, studentských a dětských pokojů, koupelnového nábytku, textilu, dekorací, osvětlení a mnoho dalšího.

Přijďte se inspirovat a nakupte to, co potřebujete nebo to, co chcete, i když to nepotřebujete a udělejte si jednoduše radost!

Společnost kika Nábytek, která působí na českém trhu od roku 2005 a provozuje 7 velkých obchodních domů s nábytkem a bytovými doplňky, rozšiřuje pilotním projektem kika CITY své působení v centrech velkých a středně velkých měst. Více najdete na www.kika.cz.

*Odečet DPH znamená slevu 17,36 % z celkové původní hodnoty zboží. Z právních důvodů nemůže kika Nábytek s.r.o. odečíst DPH jako takové, účtenka bude obsahovat DPH. Slevu nelze vyplatit v hotovosti. Slevu není možné kumulovat a nevztahuje se na zboží ve výprodeji, uvedené v letáku, s označením “Nejlepší cena“ a “Akční cena“. Sleva se nevztahuje na nákup elektrospotřebičů, podlah, kočárků JOOLZ, trampolín, bazénů, vířivek a bazénového příslušenství. Není možné kombinovat s jinými akcemi. Sleva není platná na již uzavřené kupní smlouvy a na nákup kika dárkových karet. Na tuto akci se nevztahuje garance vrácení zboží do 8 dnů. Sleva bude odečtena pouze při uhrazení nákupu zboží/kupní smlouvy v plné výši. Sleva z dosavadních prodejních cen.

kika

Reklama